Инвеститори

ilia1987

New Member
Здравейте,
Търся си инвеститор, става дума за Птц сайт.
Сумата която бих искал е около 700 долара.
Предлагам 57% от печалбата на сайта.
След като сайта бъде направен ще дам паролите на инвеститорите .
Вече съм измислил цените на реф. клик на клик ъпгрейдите и т.н
Досега съм продал 2 птц сайта който на месец имат средно 15 хиляди печалба.
Поемам цялата подръжка на сайта както и следенето му.
Това е всичко на кратко за повече информация пишете на лс или тук в темата.
П.п Моля да не триете темата.
П.п Моля и да не пишете тъпи коментари.
 
От: Инвеститори

Имал си 15 000 печалба (не оборот), а търсиш някой да вложи 700$ в теб и поредната пирамида? Връзка с главния имаш ли?
 
От: Инвеститори

Здравейте,
Търся си инвеститор, става дума за Птц сайт.
Сумата която бих искал е около 700 долара.
Предлагам 57% от печалбата на сайта.
След като сайта бъде направен ще дам паролите на инвеститорите .
Вече съм измислил цените на реф. клик на клик ъпгрейдите и т.н
Досега съм продал 2 птц сайта който на месец имат средно 15 хиляди печалба.
Поемам цялата подръжка на сайта както и следенето му.
Това е всичко на кратко за повече информация пишете на лс или тук в темата.
П.п Моля да не триете темата.
П.п Моля и да не пишете тъпи коментари.
:D:D:D:D
Смешник, продал два сайта които докарвали по 15к печалба и се моли за 700 долара инвестиция :D
Друг път си прочети лъжата преди да я публикуваш.




Опа изпреварили ме
 
От: Инвеститори

Аз не този на който продадох сайта но той не беше ми дал 700$ а 6000$ и нещо за направата цена услуга,реклама и т.н.
Аз самия искам инвеститор понеже печалбата ми от интернет като цяло отива за образованието ми в чужбина и не мога да оделя пари за такъв вид дейност.
Относно пирамидата една от главните цели на собствениците на ПТЦ сайтове е да плащат моята цел е да плащам веднага като необъкс.
 
От: Инвеститори

Гледам и не вярвам на очите си!
Тегли заем от банка те ще ти дадът студентски кредит. :)
П.П. Ама не им казвай за какво ще изхарчиш парите, че ще се разминеш с кредита! :D
 
От: Инвеститори

И тъй като си почнал темата, след като се генерират тагива угромни печалби, а в една друга тема си казал, че ще заминаваш след 3 години - не можеш да инвестираш част от "спечелените" от теб до момента пари и да си ги избиеш за този период от време?
Темата за която говоря е ето тази тук.
Успех с проекта. Гарантирам ти, че тук балъци да те финансират няма да намериш
 
От: Инвеститори

:D:D:D:D
Смешник, продал два сайта които докарвали по 15к печалба и се моли за 700 долара инвестиция :D
Друг път си прочети лъжата преди да я публикуваш.
Опа изпреварили ме
Ей смешко много сте весели от този форум не знам какъв ви е проблема.Обичате да се заяждате ли ?
yourprofitbux.com
bninvestmentsbux.com
Прочети от кога са он-лайн и от колко са платили след това сметни те колко са прибрали.
 
От: Инвеститори

И тъй като си почнал темата, след като се генерират тагива угромни печалби, а в една друга тема си казал, че ще заминаваш след 3 години - не можеш да инвестираш част от "спечелените" от теб до момента пари и да си ги избиеш за този период от време?
Темата за която говоря е ето тази
Успех с проекта. Гарантирам ти, че тук балъци да те финансират няма да намериш
Аз не търся балъци а сериозни хора.
П.п Студенски кредит няма как да тегля на 16 съм
П.п 2 За спечелените от мен пари няма как да ги инвестирам поради 1 причина и тя е че идеята ми е да не давам пари от себе си а да работя с някой.
 
От: Инвеститори

За спечелените от мен пари няма как да ги инвестирам поради 1 причина и тя е че идеята ми е да не давам пари от себе си а да работя с някой.
:D
И аз искам така да не давам пари от себе си а да работя с някой който да ги дава от него си. То всеки би искал така предполагам. :)
 
От: Инвеститори

:D
И аз искам така да не давам пари от себе си а да работя с някой който да ги дава от него си. То всеки би искал така предполагам. :)
Ами то е супер удобно за инвеститора не прави нищо а получава пари !!!?
 
От: Инвеститори

Ами то е супер удобно за инвеститора не прави нищо а получава пари !!!?
То че нищо няма да прави ясно ти ще го направиш, ама че ще получава пари много се съмнявам, а дали му е удобно това е относителен въпрос при всеки е различно. :)
 
От: Инвеститори

trash-can.jpg
Спокойно темата може да се премести тук --->
 
От: Инвеститори

ОК, аз съм съгласен, ще ти дам $700. Но ще направим някакъв договор, ако до 3 месеца не почна да печеля поне по 5000 на месец, ще се простиш с нещо - я кола, я апартамент. Навит ли си?
 
От: Инвеститори

А къде можем да прочетем кой ги е създал тези сайтове ?
Ей смешко много сте весели от този форум не знам какъв ви е проблема.Обичате да се заяждате ли ?
yourprofitbux.com
bninvestmentsbux.com
Прочети от кога са он-лайн и от колко са платили след това сметни те колко са прибрали.
 
От: Инвеститори

Уф, какво да ти обяснявам...
Ще пораснеш някой ден и ще разбереш защо си бил тъй глупав на младини. То предполагам всеки е минал през този етап.

ПП: Абе ти родители нямаш ли? Кажи им да ти теглят един кредит. Що ще набутваш други хора. Не предпочиташ ли 57% да взема баща ти? Той ще ти плати после и образованието в щатите. И сладоледче ще ти купува.

Аз принципно съм навит да дам едни пари и после само да вземам, ама искам да ми го гарантираш с договор и тогава ще ти инвестирам 700$. Тъй и тъй имаш парите ще сложиш в една банкова сметка 1000$, ще ги блокираме с договор. Ако ме набуташ аз ти източвам сметката.
 
Последно редактирано:
От: От: Инвеститори

Спокойно темата може да се премести тук --->[/QUOTE]
както и ти да ровиш в нея.

П.П Мивки виж сега при инвестиция можеш да спечелиш много както и да загубиш много. Не само при ПТЦ сайтове е така навсякаде във всеки един бизнес е така
 
Последно редактирано от модератор:
От: Инвеститори

Ето този BUX сайт аз съм го правил

Онлайн е от 2 години и досега е платил около 300 000 долара

Търся инвеститор за новия си проект който ще има двойно по-голям оборот и печалба най-късно след 4-ия месец

Трябва ми първоначална вноска от само 10 000 долара при гарантирана печалба след четири месеца от 50 000 на месец

За контакти: [email protected]/
 
От: От: Инвеститори

Спокойно темата може да се премести тук --->
както и ти да ровиш в нея.
Пе*ал такъв.
П.П Мивки виж сега при инвестиция можеш да спечелиш много както и да загубиш много. Не само при ПТЦ сайтове е така навсякаде във всеки един бизнес е така
Така е прави си, ама едно е да инвестираш в себе си, и съвсем друго в някакъв 16 годишен хлапак който даже не познаваш. Та защо не инвестираш в себе си? Ако ти не си толкова уверен в себе си, как ние да сме?
Постави се от другата страна и ще разбереш.
 
Последно редактирано:
От: Инвеститори

Аз не мога да ви гарнатирам месечна печалба причината е че 1вия месец може да се спечлят 10 долара 2рия 400 6тия 10000 12тия 300000
 

Горе