Инвестиционно злато. Струва ли си.

От: Инвестиционно злато. Струва ли си.

Ако има някой реално възползвал се от закупуване на инвестиционно злато, моля да сподели. С тези изненади по валутните пазари май това си остава най-добрата инвестиция.
 
Последно редактирано:
От: Инвестиционно злато. Струва ли си.

Цената на златото се вдига като обезумяла.
Според мен тази инвестиция е доста добра.
 
От: Инвестиционно злато. Струва ли си.

Е в Тавекс иди и си купи или по банките пълно е с инвестиционно злато.

То и в последните месеци яко волатилно се оказа това злато, ама с перспективите за глобална инфлация в бъдещето може се по спекулира с тази идея. Иначе не съм му фен на златото, някой друг слитък бих си взел, но за търгуване доста рисково се оказва сега
 
От: Инвестиционно злато. Струва ли си.

Цената на златото се вдига като обезумяла.
Според мен тази инвестиция е доста добра.

Трябва пак да хвърлиш един поглед на котировките, че от септември тренда е нискодящ
 
От: Инвестиционно злато. Струва ли си.

Ако има някой реално възползвал се от закупуване на инвестиционно злато, моля да сподели. С тези изненади по валутните пазари май това си остава най-добрата инвестиция.

Май, май си струва. Аз още се уча на демо сметка с 10 000лв в Трейдър-а и за един ден изкарах над 1000 лв от злато. :D Обаче ДЕМО. Не знам при реалните пари дали е толкова лесно.
 
От: Инвестиционно злато. Струва ли си.

Май, май си струва. Аз още се уча на демо сметка с 10 000лв в Трейдър-а и за един ден изкарах над 1000 лв от злато. :D Обаче ДЕМО. Не знам при реалните пари дали е толкова лесно.

Лесно е бре. Само, че после да не викаш "Къде ми изчезнаха 10 бона за 1 ден". Това не е за всеки. В демо сметката си играете и не ви пука. Днеска ще бъдете отгоре с 1000лв., обаче утре ще бъдете на -11000 лв.
 
От: Инвестиционно злато. Струва ли си.

Лесно е бре. Само, че после да не викаш "Къде ми изчезнаха 10 бона за 1 ден". Това не е за всеки. В демо сметката си играете и не ви пука. Днеска ще бъдете отгоре с 1000лв., обаче утре ще бъдете на -11000 лв.

Еми трябва да се внимава.
 
Здравейте, колеги! Някой би ли ми препоръчал къде да продам няколко инвестиционни кюлчета в София?
 
Мерси, там ходих. Отлична цена ми дадоха, а и гледам курсовете им май са по-добри от никар
 

Горе