Инвестиция в спортни залози

От: От: Инвестиция

Ми то пари се печелят и като се продават слипове на пазара?

Да печелят се и някой го правят. Офлайн бизнес се казва. Не разбирам въпроса ти с какво допринася за тезата ти , че темата не е за тук и защо обиждаш без причина ?
 
От: Инвестиция

@Copypaster,това и смятам да напрявя.Един месец ще публикувам всичко,което правя за да се уверите.След това всеки може да си прави сам изводи дали иска да инвестира в това.Елемента ХАЗАРТ го премахваме с правилен контрол върху банката и правилна разпределение на залозите.А елемента РИСК за съжаление,няма как да го премахнем.
 
От: Инвестиция

Интересно, но дай примери, статистика от последните залози. Схемата с твърди знаци ли е или система?
 
От: Инвестиция

Начи и язе набирам шарани за хазарт, мнооо съм добър всеки път печеля гаранция! Схемата ми е тествана и всеки път работи - нема начин да загубя! Понеже сте ми аверчета ще ви светна каква ми е схемата. Събирам четен брой будали, деля ги на две, на едните казвам да заложат за единия отбор, на другите за другия. :D
 
От: Инвестиция

@w1nner,всички мачове се базират на статистики и анализи(в каква форма са двата отбора,за какво се бори всеки един в даден среща,липсващи играчи,новини около отбора и мн. други фактори)това всичкото го събирам и инвестирам в отбора,който има най-голям шанс да спечели дадена среща.Няма нищо уникално или гениално за откриване.Отностно ХАЗАРТА,пак казвам правилно разпределение на залога и контрол върху банката.
 
От: Инвестиция

@gangster,xaxax ами хайде като си толкова добър,споделяй с нас как да инвестираме,ще си отделя банка спрециално за твоята схема.
 
От: Инвестиция в спортни залози

@DonMakaveli,всичко,на което залагам е с твърди знаци.Ще започна да качвам всичко,което правя в продължение на месец може и два за да добиете представа за какво говоря.
 
От: Инвестиция в спортни залози

@Amigo0o,всеки сам си определя с какава банка да започне,средния залог,който правя аз е 1% до 2% от банката
 
От: Инвестиция в спортни залози

Това е същия тип който преди време се опита пак да пробута същия номер, ама като гледам му се връзвате :oops:
 
От: Инвестиция в спортни залози

@uphero,незнам за какви типове ми говориш,това ми е първа регистрация в този форум и не пробутвам никакви номера.Да искам пари от някой????
 
От: Инвестиция в спортни залози

Добре, ще изчакаме да натрупаш малко събития. Даваш прогнозите тук, до като стигнат около 50 (за един месец нямаш проблеми да бъдат 50 и по-малко време дори) Изчисляваме ти доходността (йелда) и вече на база резултатите ти всеки може да прецени дали да се абонира за твоите прогнози и съответно да ти дава процент.
До тогава, ти си като всички останали комарджии тук, или поне повечето :D
 
От: Инвестиция в спортни залози

@copypaster,това предложих и аз!От утре ще започна да качвам всичко и след един месец всеки сам ще си прецени дали съм комарджия и шарлатанин или говоря сериозно!
 
От: Инвестиция в спортни залози

Имам интерес, пиша коментара, за да се абонирам за темата и да ти следя прогреса. След като мине месеца, ако съм доволен от това, което виждам ще говорим.
 
Re: От: Инвестиция в спортни залози

Това е същия тип който преди време се опита пак да пробута същия номер, ама като гледам му се връзвате :oops:

Виж сега -ти си олигофрен, дребнав си, завистлив и 95% от драсканиците ти тук са ла.йна. Не знам как те търпят тук.
а
Авторе - този бизнес модел го има от години по света. Има типъри със статистики за стотици месеци назад. Давай смело статистики, иначе до тогава е нищо.
 
От: Инвестиция в спортни залози

OFFTOPIC: @Milchev: Искам да ти задам един въпрос! Като напишеш "банка" вместо "бюджет" или "капитал" по-инвеститорско ли звучи?!? Да знам за следващото бизнес начинание как да си подбирам термините?!?
 
От: Инвестиция в спортни залози

@s1yf0x,въпроса ти е несериозен,за това не смятам да ти отговарям.Ще се радвам,обаче да споделиш твоето бизнес начинание с нас.
 
От: Инвестиция в спортни залози

Здравейте! По темата,какво ще очакваме от автора в следващите дни?
Относно "банка" = банкролл мениджмънт...не е нещо ново.
 
От: Инвестиция в спортни залози

Здравейте! Искам само да изясня нещо преди да започнем:
1.Мачовете са ХОКЕЙНИ,а не футболни!
2.Играя три различни метода и схеми на залагане(за всяка от трите си имам отделна банка!)
3.Европейския хокей ще го поствам след 12:00ч.,а американския ще се постарая да е преди 01:00(повечето мачове започват в 02:00)

Ако имате някакви въпроси,моля пишете.

П.С. На въпроси от типа "ти си идиот и нз какво правиш тук" или "Начи и язе набирам шарани за хазарт, мнооо съм добър всеки път печеля гаранция!...." не смятам да отговарям!Просто нямам излишна енергия да се занимавам с комплексари и хейтари!След един месец на постване,всеки сам ще си прецени дали нещата са сериозни или не!
 

Горе