Иновативна програма за PPC реклама

nikoo11

Member
Отскоро открих нова програма за котекстуална реклама и се записах като Publishers.
Дарън Роуз е писал за нея. Изглежда доста добре.
А щях да забравя, че всеки регнал се получава $25 бонус.
Ако искаш запиши се от ТУК.
 
Това като конкуренция на адсенс ли се води или може да си го сложа заедно с адсенс :?
 
Като ти отговорят пиши тук ако не е проблем :wink:
мерси предварително,ако разрешават смятам да се включа и аз :D
а да и как става плащането ?
 
zdr

Регистрирах се и ка4их кода на страницата си но не се показва банера. Сайта ми е на ЦМС е107 някои може ли да ми каже защо не се показва рекламата.
 
godjara оправи ли се?
аз не съм се занимавмал с 107 и незнам.

Относно програмата, ето някой мой впечатления:
-интересни интерактивни банери;
-статистиката не е в реално време;
-добра цена на клик ...
Скоро смятам да блогна в личното ми блогче eBobi за програмата.
 
r

Нещо не тръгват банерите на е107 незнам защо. Пробвах на phpNuke и там си работят явно е от платформата нещо. И може ли да кажеш някаква средна цена на клик?
 
Според мен трябва да са ок. :) Не мисля че бг контента има роля, но наистина - виждал ли си и другаде това - да с епоказват на бг сайтове, ако има, значи може. Контакти съпорта да питаш ако е нещо свързано със сайта ти.
 
nikoo11...............как плаща тая програма........когато някой влезе в сайта ти и кликне на техния банер или може и да не кликат.........важното е да сложиш банера им в сайта си?
 
Ако трафикът е от USA се плаща на клик. Ако е от България, ще се появяват CPM реклами и ще се плаща на импресии.

WidgetBucks вече плащат много малко на клик, горе долу като AdSense.
CPM рекламите са много грозни и общо взето нищо не плащат.

В началото кликовете бяха по 30-50 цента, сега е мизерия.
 
колко им е цената на клик сега ?
средно и за каква ниша говорите ?

statsqc7.gif


Малкото реферали, които имам вече не печелят нищо.

Който направи няколко стотака в началото, това е.
Няма да се учудя, ако закрият бизнеса тези.
 
A, бе за тия видгети има поне 20 теми

За сайтове с различен от УС трафик, може да се ползва прогрмата за плащане на импресии 10 цента за 1000 бройки. Доста хора изгоряха.
 

Горе