Инсталация на драйвери, как да действам?

yasuo

Banned
Здравейте, тука оправям компа на един приятел, обаче срещнах спънка. Принципно изкарах всички нужни драйвери и ги метнах на флашката, но самият комп няма и драйвери за флашка и за нет... та как да ги сложа в компюъра? Не мога да ги изтегля директно от нета, не мога и с флашката да му ги кача... ужас? Идейки?
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Пиши в търсачката на замундата Драйвър пак солюшън и дръпни последната версия, пекни си едно ЦД и отивай да пушиш на терасата като се върнеш всичко ще е готово.
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Пиши в търсачката на замундата Драйвър пак солюшън и дръпни последната версия, пекни си едно ЦД и отивай да пушиш на терасата като се върнеш всичко ще е готово.
Да, аз точно с нея програма ги качвам, обаче съм си я качил на флашката..... па двд не мога да си направя, на работещият ми комп не работи записвачи.... баси.
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Сложи едно лайв цд на убунту и качи драйвърите в някоя уиндоуска папка.
Убунту по дефаулт си има драйвъри за флашка.
 
Re: От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Сложи едно лайв цд на убунту и качи драйвърите в някоя уиндоуска папка.
Убунту по дефаулт си има драйвъри за флашка.

Или направо му инсталирай едно Ubuntu и не се занимавай с глупости ;)
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Добре де , windowsa не може ли да си намери някакви стандартни драйвъри за usb и да тръгне флашката ? Имал съм проблем с wi fi , Което не тръгва без точния драйвър ама флашката чак да не може да засече....
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Eми не я засича... излиза ми съобщение, че липсват драйвери за УСБ, white_pawn забравих да спомена, че става въпрос за лаптоп
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Според мен Windowsа който слагаш е орязан нещо , това тръгва със стандартен драйвър .... Единствен вариант ти остава на диск някак да сложиш файловете , ако работи и диска де...
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Eми не я засича... излиза ми съобщение, че липсват драйвери за УСБ, white_pawn забравих да спомена, че става въпрос за лаптоп

На всички портове ли пробва(не се шегувам)? И наистина както казва BurnX каква е инсталацията - какъв е WINDOW$-a и лаптопа? Дай повече инфо да знаем дали може да хелпнем :)

Другия вариант е да си направиш убунту-то на флашка щом не ти бачка записвачката и оттам по съвета на колегите...
 
Последно редактирано:
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Много ми е интересно що дъвчете 300 неща като решението съм го написал в началото на темата
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Много ми е интересно що дъвчете 300 неща като решението съм го написал в началото на темата

как да го запише тоя диск? вярно, че го е написал с краката, ама...

па двд не мога да си направя, на работещият ми комп не работи записвачи...
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Най-добре запиши нов Windows.. и го инсталирай :-o
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

никой ли не може да помогне......
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

За да ползваш usb не са ти необходими драивери.Появата на син екран(bsod)може да е породен от поне 5 причини-кофти рам памети,кофти твърд диск и още доста хардуерни проблеми.Какъв уин се опитваш да исталираш,какъв е лаптопа?Както ти казаха колегите направи изпечи на флашка live дистрибуция на убунту и пусни един тест на памета и един тест на хард диска.Започни да изключваш нещата едно по едно.
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

За да ползваш usb не са ти необходими драивери.Появата на син екран(bsod)може да е породен от поне 5 причини-кофти рам памети,кофти твърд диск и още доста хардуерни проблеми.Какъв уин се опитваш да исталираш,какъв е лаптопа?Както ти казаха колегите направи изпечи на флашка live дистрибуция на убунту и пусни един тест на памета и един тест на хард диска.Започни да изключваш нещата едно по едно.

Не е задължително да връща син екран при хардуерен проблем. Много е възможно да е инсталирал кофти драйвери.
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Колега като му не разбираш занеси го на техник той ще го оправи.
 
От: Инсталация на драйвери, как да действам?

Здравейте, тука оправям компа на един приятел, обаче срещнах спънка. Принципно изкарах всички нужни драйвери и ги метнах на флашката, но самият комп няма и драйвери за флашка и за нет... та как да ги сложа в компюъра? Не мога да ги изтегля директно от нета, не мога и с флашката да му ги кача... ужас? Идейки?

Варианта компютъра да не ти разпознае фалшката са, компютъра да е с ОС преди XP, флашката да не работи, USB да не работи...
 

Горе