Инсталация на Revive AdServer

sstankov

Active Member
Първо, извинявам се ако това не е точното място на моето писание/молба за помощ.
Искам да си инсталирам Revive AdServer, като крайната цел на това задание е да си пласирам собствени банери в магазина. Използвам хостинг в "суперхостинг" и като платформа на магазина PrestaShop 1.7.x В "суперхостинг" има удобно помагало за инсталация на Revive но до там стигат познанията ми. От там нататък трябва да има начин да се пласират тези банери на определени места, което така и не разбрах как се случва и след доста четене и неслучване се отказах.
Молбата ми е ако някой има знанията или линк към такива, да даде едно рамо.
Благодаря !
 
Ревивето е готин за адове, но за още по-хубавите неща, ще трябва да питаш за добавки.
Иначе ако през Гошо не намериш нужното инфо (Да бе, да), в тубата също има уроци, как да си добавиш клиент, да си сетнеш кампании и спецификите им.
 
Първо, извинявам се ако това не е точното място на моето писание/молба за помощ.
Искам да си инсталирам Revive AdServer, като крайната цел на това задание е да си пласирам собствени банери в магазина. Използвам хостинг в "суперхостинг" и като платформа на магазина PrestaShop 1.7.x В "суперхостинг" има удобно помагало за инсталация на Revive но до там стигат познанията ми. От там нататък трябва да има начин да се пласират тези банери на определени места, което така и не разбрах как се случва и след доста четене и неслучване се отказах.
Молбата ми е ако някой има знанията или линк към такива, да даде едно рамо.
Благодаря !
Не, че нещо, но обикновен шер и Revive AdServer, са ми малко несъвместими неща. Какво точно те спря? Форумът ползва тази платформа, на още няколко други места сме я слагали. Къде и с какво можем да сме ти полезни? Много е лесна, удобна и определено с някой друг плъгин може да правиш чудеса. Но само за протокола, там плъгините не са като за WP, там цените са идея по-големи. :)
 
Не ме притеснява да си платя. Това което незнам как да направя е как да сложа банери ( например два вертикални от двата края на страница с продукт).
Това с покупката на плъгин, който ги пласира на определено място в страницата ли става ?
 
Виж какъв лейоут поддържа системата, има ли опция за тия полета. Или е извън контент бодито на страницата? Значи си си създал зони, кампании, имаш код за интеграция, сега идва ред да ги нанесеш на сайта? Това ли е?
 

Горе