Инсталация на wordpress

От: Инсталация на wordpress

Получи се!Благодаря много! Препоръчай ми книга за Вордпрес, ако има такова нещо де! Да се образовам малко!

Книги аз не четем ! Ама в форума има много написано, в форума на wordpress също.
Иначе ако искаш препоръки за блога ти бих те посъветвал да си го преведеш по- нагоре в темата има и начини аз лично го превеждам през php файловете ама май не е много правилно, но пък за сметка на това е много по-лесно също така си инсталирай някоя СЕО добавка и наблягай на текст-а после си сложи адсенс и почни да печелиш първите месеци няма да станеш милионер, но пък поне да си платиш хостинга ше имаш.
Радвам се че се е получило :)
Поздрави !
 
От: Инсталация на wordpress

Днес инсталирам си едно WP слагам някоя друга статия и готово до тук всичко е ок. Викам си сега да настроя и линковете и лутам се лутам няма го бутона за връзки. Аз ли нещо съм омазал.

Untitled-2.jpg
 
От: Инсталация на wordpress

Днес инсталирам си едно WP слагам някоя друга статия и готово до тук всичко е ок. Викам си сега да настроя и линковете и лутам се лутам няма го бутона за връзки. Аз ли нещо съм омазал.

Виж файлът 7251

Малко не разбрах за какво става дума ама пробвай да влезещ в джади, там някъде трябва да пише връзки с влачещ бутон трябва да ги сложиш в някоя от колоните от страни.
Ако и не си разбрал кво съм ти написал пиши отново :)
Поздрави
 
От: Инсталация на wordpress

Така въпроса ми че нито в джаджите имам бутон връзки нито в менюто имам бутон връзки за попълване на линковете. Погледни снимката няма го никъде.
 
От: Инсталация на wordpress

Така сега инсталирах и английската версия на WP и се оказа че и там го няма бутона връзки. Свалих по старата версия на WP и хоп бутона си го има. Говорим за този бутон светещ в червено. Явно във новата версия липсва този бутон а защо ли.

Untitled-2.jpg
 
От: Инсталация на wordpress

Какво направих. Не бях сигурен дали ще се получи но свалих старата версия на WP. Презаписах файловете от новата версия със тези от старата версия. Показа ми че има обновяване на версията пуснах обновяване и всичко мина както трябва. В момента вече имам новата версия с бутона ВРЪЗКИ. Нямам идея защо във новата версия дори в английската този бутон липсва. Направих проба и с българската версия и с английската и на двата езика липсва бутона. Това е от мен.
 
От: Инсталация на wordpress

Има ли друг да се е сблъсквал с този проблем. При нова инсталация на WP независимо от езика този бутон за линковете го няма.

Ако инсталираш последната версия, този бутон "Връзки" го няма по подразбиране, защото разработчиците са го махнали. Може да си инсталираш един плъгин, казва се "Link Manager", с който ще си оправиш проблема :)
 
От: Инсталация на wordpress

Да така се оказва проблема го реших но останах доста изненадан защото на другите Wp системи си го имам този бутон и съм свикнал с него а сега го няма. Беше голяма драма докато разбера че го няма найстина мислех си че аз нещо не се справям.
 

Горе