Интеграция с mypos

nickolai

New Member
Здравейте, ще съм благодарен ако някой сподели мнение по следния въпрос.
Инсталирал съм модул mypos checkout на opencart 1.5.6 и срещам странен проблем:
начислената доставка в количката бъгва модула и до плащане не се стига (страница с error). Ако доставката над определена сума е безплатна и съответно shipping не излиза в количката - плащането си продължава успешно.
От mypos ми казват, че трябва всичко да е включено в стойността, ами то Е включено. Оpencart подрежда стойностите > subtotal > shipping > total и всичко е в края е включено.
Някой собственик на opencart магазин сблъсквал ли се е с това?
 
Тая версия на опенкарт е на 8 години, сигурен ли си че добавката на майпос поддържа толкова стара версия на опънкарт?
 
Тая версия на опенкарт е на 8 години, сигурен ли си че добавката на майпос поддържа толкова стара версия на опънкарт?
То сигурно са му казали на кои версии ще запали модула. А и щом нещо там прави, въпрос на донагласяне на този тотал. ;) Запалил е, ама леко дебъгване и ще си върви. Но @Sky е прав, мисли за ъпдейт. ;)
 
Тая версия на опенкарт е на 8 години, сигурен ли си че добавката на майпос поддържа толкова стара версия на опънкарт?
Да, посочили са че модула им работи включително и за 1.5 версиите на opencart. Може би са го тествали в базов вариант без доставки :)
 
То сигурно са му казали на кои версии ще запали модула. А и щом нещо там прави, въпрос на донагласяне на този тотал. ;) Запалил е, ама леко дебъгване и ще си върви. Но @Sky е прав, мисли за ъпдейт. ;)
Верно е стара версията, но докато се подготвя новия магазин се опитвам да сложа временно mypos. Те малко лаконично и незаангажирано отговарят сякаш не им се занимава, затова междувременно сондирам тук останалите, ако някой е срещал проблема.
 
Да, посочили са че модула им работи включително и за 1.5 версиите на opencart. Може би са го тествали в базов вариант без доставки :)
И не само, тестовете обикновено ги правят на дефолтната тема. Щом работи там, значи работи на всичко, и са прави и не съвсем. :) Надявам се да помогнат, защото именно клиентите им ще направят услугата им популярна. Аз лично как да ги препоръчам, ако съм чел някакво криви неща за тях. А и другите така ще направят. Както ти писах виж ерор лога и какво плюе по възможните места за грешки.
 
Проблема се оказа действително предизвикан от старата версия на Opencart, но съпорта на mypos реагира този път по-бързо.
Остава да са коректни и в останалите аспекти на работата си.
Благодаря ви за съветите.
 

Горе