Интервю с Пламен Славов, основния човек зад Jabse

Pesho1978

Well-Known Member
Преди околко 2 седмици ми дойде идеята да направя интервюта с различни хора, които смятам за интересни. Подготвих кратък въпросник и ето, първото интервю е вече на линия. Представям ви интервю с Пламен Славов, който е основния човек зад Jabse, една търсачка която заслужава внимание.

http://www.lanix.org/blog/comments.php?y=07&m=12&entry=entry071210-165432
 
идеята наистина е добра, обаче докато четох направо си извадих очите човек. не знам шрифтът ли е причината, понеже е italic или черния фон, по-скоро първото. опитай да го промениш, че си е.... майката :D
 
Мисля, че си бях лафил с него, докато си пишеше търсачката. Не останах с приятно впечатление, сега май се е поукротил малко.
Но пък... айде между нас си колко от хората тук ползват Jabse? Вади ли по-релевантни резултати от Google?
 
icakis каза:
докато четох направо си извадих очите човек. не знам шрифтът ли е причината, понеже е italic или черния фон, по-скоро първото. опитай да го промениш, че си е.... майката :D

Аз тези дни го променях, че беше супер дребен. На каква резолюция и какъв монитор си, че ти се вижда гадно?
 
незнам, странно ми е, при мен изглежда нормално и аз също съм на такава резолюция :) А и друг не се е оплакал... все още я ако още някой има проблеми да свирка
 

Горе