Интересен начин за офлайн реклама на сайт

От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Скоро с приятел ще пускам сайт,и сме намислили да изкараме флаери,и тъи като имат магазин(точно до училище ,и в голямото междучастие особено е пълно с хора) там ще се раздават на всеки флаери,смятате ли ,че идеята е добра ,и че ще има полза ?
Поздрави.

Щом има твоя познат магазин много по-удачния вариант е да сложите транспарант над магазина.Ще ви излезне по-евтино,отколкото да раздавате флаери,а и няма да си губите времето.

Примерно размер 2х0,5м с капсите ще ви излезне около 150 лева и много по-практично,защото ще обхванете освен учениците и целия трафик в околността.

Няколко винкела ще трябва да се заварят на покрива от някой с електрожен.Това е около 50 лв още,абе общо взето за 200 лв си подсигурявате 24/7 реклама.

А да и ако си поръчвате транспарат гледайте да е с немски винил,че китайския избледнява:)
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Щом има твоя познат магазин много по-удачния вариант е да сложите транспарант над магазина.Ще ви излезне по-евтино,отколкото да раздавате флаери,а и няма да си губите времето.

Примерно размер 2х0,5м с капсите ще ви излезне около 150 лева и много по-практично,защото ще обхванете освен учениците и целия трафик в околността.

Няколко винкела ще трябва да се заварят на покрива от някой с електрожен.Това е около 50 лв още,абе общо взето за 200 лв си подсигурявате 24/7 реклама.

А да и ако си поръчвате транспарат гледайте да е с немски винил,че китайския избледнява:)

Идеята е добра,но не може да стане(в нашия случаи) поради 2 причини:
1. Магазина не е негов,а на баща му(не се изразих правилно в горното си мнение),и не искам да го знаимавам.
2.Магазина е в блок ,и няма как да го сложим това на покрива.

Иначе мерси ,идеята е много добра,може над вратата или нещо такова,ще го измислим :)
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Идея е също и да лепнете едно плакатче на вратата на училището. Но го направете сутринта за да привлечете повече внимание. Ако имате познат дизайнер да ви го направи ще ви излезе доста по-приемливо от към разходи. :)
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Идея е също и да лепнете едно плакатче на вратата на училището. Но го направете сутринта за да привлечете повече внимание. Ако имате познат дизайнер да ви го направи ще ви излезе доста по-приемливо от към разходи. :)

Какво ще ми донесе? Посещения, продажби? +това не може ей така да си лепиш плакатите по обществени сгради.
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Какво ще ми донесе? Посещения, продажби? +това не може ей така да си лепиш плакатите по обществени сгради.

Отговора му не беше за теб(не го приемаи за заяждане),иначе в моито даскало на вратата се лепкат плакати за концерти или за състезания ,не вярвам да ми направят проблем на мен :)
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Сори тогава. Явно съм проупснал част от темата.
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Ако се направи качествено и интересно, офлайн рекламата може да допринесе много за развитието на даден сайт...
 
От: Интересен начин за офлайн реклама на сайт

Грабва вниманието доста,хах :)
 

Горе