Интересна възможност за изкарване на пари.

Arislan

New Member
Не знам дали това е точната секция за тази тема, но намерих нещо много готино в нета и искам да споделя с вас. Сайтът е http://freelancewriteruniversity.net и общо взето всичко което трябва да се прави е да пишете.
Това, от което онлайн фирмите и бизнесите (понеже не съм сигурен дали "бизнесите" е точната дума, предварително се извинявам ако съм допуснал грешка) се нуждаят, е съдържание. Понеже почти всички посетители на даден уеб сайт идват от търсачки като google, yahoo и т.н. , така че колкото повече страници със съдържание има даден бизнес или уеб сайт - толкова по-голям шанс има да се появи по-нагоре в резултатите и съответно да привлече потенциален клиент.

Струва си да се пробва и не изисква толкова усилия, за да се изкарат пари. Е няма да се изкарват космически суми в началото но колкото по-добро съдържание предложите, толкова по-търсен ще е трудът ви и съответно ще имате по-голям шанс за по-добра печалба, така че успех и късмет.:wink:

ПС: Ще съм много благодарен ако чуя и други мнения за сайта (освен собственото си) така че пишете вашите впечатления! :beer:
 
От: Интересна възможност за изкарване на пари.

Я ни "светни" как се изкарват пари там, без "толкова усилия" и колко си изкарал ти, като Native English Speaker.
 
От: Интересна възможност за изкарване на пари.

1. Имаш акаунт там и си доволен от поръчките?
или
2. Чул си/прочел си из форумите, че това е поредния страхотен - невероятен -уникален сайт?
или
3. Случайно си го намерил докато си ровил из необятното интернет пространство търсейки работа?

Мен лично сайт с логин форма в началото и без почти никаква информация не ме хвърля във възторг. Шансът да се регистрирам, за да разбера за какво става въпрос е около 0,00001242%.

Накратко: или дай лични впечатления от сайта с повечко детайли, или други мнения освен твоето едва ли ще чуеш

Едит: Една бърза справка показа следното
- Липсва информация за контакти
- Сайтът е на броени месеци
- Още дори беклинкове си няма горкия
- Некъв е-бук за ограмотяване на писатели промотират из КликБанк май
- Предвид горното направо се чудя тая Алекса 20 000 как я докарва :)

С две думи явно не е нищо особено
 
От: Интересна възможност за изкарване на пари.

Сайтът няма общи условия, крият си whois и подобни. Ти идваш и спамиш 10 теми, за да можеш да изплющиш тая глупост тука...
Не важи!
 

Горе