Интересна идея за бизнес

nikoo11

Member
Става въпрос за една интересна идея за бизнес- всъщност, осъществен бизнес- AdPerk. Компанията, която е базирана в Сан Франциско раздава безплатни или на силно занижени цени абонаменти за списания в замяна на гледането на реклами.
Идеята е представена в:
http://www.springwise.com
Сайта е:
http://www.adperk.com
Не са афилет линкове.
 
От: Интересна идея за бизнес

Аз пък не виждам потенциал в това. Печалбата е само за търговеца. Хем си пробутва списанията (тъй като явно не може да ги продаде), хем и пари от реклама взима.
Къде всъщност е изгодата на другата страна?
 
От: Интересна идея за бизнес

Потенциалът е в това, че под такава тема можеш да напишеш 10 мнения. Като имаш десет мнения можеш да дадеш линк към такава тема. А като дадеш линк към такава тема помагаш на друг да даде 10 мнения под нея. От линк към линк, скок-подскок и накрая вместо да казваш на балъците "чекай да те открехна на една далавера, пич" гордо им заявяваш "аз съм базиран у центъра на вселената, щото съм изобретил перпетуум мобиле".
 
От: Интересна идея за бизнес

Да, ето го моето перпетум мобиле:)):

МЕЖДУНАРОДЕН БИЗНЕС С ДОСТЪПНА ИНВЕСТИЦИЯ
Имате компютър, 6-8 часа свободно време в седмицата? Интересува ви възможността да заработвате пари, без да излизате от дома? Минимални познания по руски език или ще опитате да го разберете? Страстно желание да забогатеете?
Седмично заплащане! Неограничени доходи! Без възрастови и други ограничения. Обучение. Пишете!
skype daniela_din, [email protected], ICQ 322832367, dinova.blog.bg
 
От: Интересна идея за бизнес

Явно от фондациите вече няма келепир :) Жалко, цяла рубрика от дясностоящия сайт в подписа ми ще загуби актуалност...
 
От: Интересна идея за бизнес

идеи колкото искаш тука ...
 
От: Интересна идея за бизнес

Да, ето го моето перпетум мобиле:)):

МЕЖДУНАРОДЕН БИЗНЕС С ДОСТЪПНА ИНВЕСТИЦИЯ
Имате компютър, 6-8 часа свободно време в седмицата? Интересува ви възможността да заработвате пари, без да излизате от дома? Минимални познания по руски език или ще опитате да го разберете? Страстно желание да забогатеете?
Седмично заплащане! Неограничени доходи! Без възрастови и други ограничения. Обучение. Пишете!
skype daniela_din, [email protected], ICQ 322832367, dinova.blog.bg
Поредното непълно предложение. Липсва споменаването на самата дейност и точността на заплащането. А алчността на хората с желание за забогатяване я знаем. И все пак това не би трябвало да са мечти (а може би са точно това), а работа. В една нормална работа присъстват два елемента - точно дефинирана дейност и точно дефинирано заплащане.
 
От: Интересна идея за бизнес

Ми "международните бизнеси с инвестиции" вървяха по едно и също време с фондациите през миналия век, но бяха с далеч по-малък статут на измамнически финес. Достатъчно е да си припомним Сапио при Костов или разцвета на Ялта. После приходите намаляха, но някои все още продължаваха да търгуват с "идеалните цели". Има и истински, разбира се, не всички са в един кюп.

Тъй като мейлът на горепишещия се свързва с фондация, то предположих, че щом мигрира от фондация към "международните бизнеси", то или печалбата е намаляла и се пробва как ще въздейства някоя от старите схеми или се цели компромат. Така че с интерес ще следя развитието на темата, ... трактатът на Еразъм е вечен.
 
От: От: Интересна идея за бизнес

Аз пък не виждам потенциал в това. Печалбата е само за търговеца. Хем си пробутва списанията (тъй като явно не може да ги продаде), хем и пари от реклама взима.
Къде всъщност е изгодата на другата страна?

да точно така
 
От: Интересна идея за бизнес

Става въпрос за една интересна идея за бизнес- всъщност, осъществен бизнес- AdPerk. Компанията, която е базирана в Сан Франциско раздава безплатни или на силно занижени цени абонаменти за списания в замяна на гледането на реклами.
Идеята е представена в:
http://www.springwise.com
Сайта е:
http://www.adperk.com
Не са афилет линкове.

Дали ще е подходящо за хора, на които е ограничено свободното им време?
 

Горе