Интересни търгове на МВР

От: От: Интересни търгове на МВР

такъв опис (дори на най-дребните неща) се прави във всяка държавна институция/предприятие (и не само държавни разбира се) през определено време. Абсолютно всичко се описва.
Което не е нужно се предлага за продажба.
Така трябва да е по документи.

Това, че въобще коментирате (а да си правиш труда да пускаш нова тема заради нещо нормално) говори много зле за общата ти култура. Като ще ги хейтиш, измисли нещо по-оригинално и интересно.
Елементарните правописни грешки като "акомулатори" няма да ги коментирам.

Е, вероятно наистина съм прост :D, пък за ак'о'мулаторите.. идея си нямам защо съм го написал така, май пак, защото съм прост. :D

И все пак, де - поне аз го намирам за комично МВР-то да продава черпаци, лъжици, тигани и други готварски пособия. Те да организират самия търг ще им струва повече от колкото ще изкарат от 23 черпака и 300 лъжици..
 
От: От: Интересни търгове на МВР

Е, вероятно наистина съм прост :D, пък за ак'о'мулаторите.. идея си нямам защо съм го написал така, май пак, защото съм прост. :D

И все пак, де - поне аз го намирам за комично МВР-то да продава черпаци, лъжици, тигани и други готварски пособия. Те да организират самия търг ще им струва повече от колкото ще изкарат от 23 черпака и 300 лъжици..

:lol: Тези търгове не са като тези по филмите. Никой не държи картонче в ръка да се надцаква с друг и няма чичко с дървено чукче.
 
От: Интересни търгове на МВР

Хората изкарващи пари, плащат данъци с които се продават и купуват лъжици. За сметка на това бабите им ровят по кофите.
Продължавай да не мислиш за това. Особено като си плащаш данъците.

Хората мислещи за пари юе отидат да ги купят и ще ги продадат някъде за 1-1.50 а на кой баба му рови в кофите не ме интересува
 
От: От: Интересни търгове на МВР

:lol: Тези търгове не са като тези по филмите. Никой не държи картонче в ръка да се надцаква с друг и няма чичко с дървено чукче.

остави ги
то бива бива, хейт
ама това вече е прекалено
 
От: Интересни търгове на МВР

Имам интерес да си взема неща. Някой има ли пряк опит (или от приятел) какво е нужно за търга!!!
В магазина рейките са скъпи и се чупят лесно, ако тези са по-здрави защо да не ги взема...
 
От: Интересни търгове на МВР

И аз се загледах в палатките им, но нямам идея как стават нещата.
Палатките са направо за жълти стотинки, а ако здрави са супер качествени.
 
От: Интересни търгове на МВР

Ех, ето, че без да искам съм бил полезен веднъж поне :lol: :D
 
От: Интересни търгове на МВР

Става дума за прибори и джунджурии дето са на 20 години и не им трябват. Не е нищо специално. Не е голямата далавера.

Обявява се търг, защото закона го изисква. Не могат просто ей така да ги продадат тихомълком на някой. Трябва да има търг, да се подадат оферти, да се разгледат и да има доказателство, че не се продават тънко на някой свой човек.

Не се притеснявайте колко пари са изхарчили и колко хора са заети с това. Те и без друго са там на заплата и цял ден търкат наровете.

Такива търгове има постоянно. Ако могат да разпродадат някой боклук и да вземат малко повече бензин за патрулките още по-добре.
 

Горе