Интернет неуспехи

Какво мислите за адреса на сайта?

  • Оригинално е колкото анцуг Адидас за 3 леа от битака

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    105

DeyanMarkovski

New Member
Имало едно време един уебмастър, който направил сайт наречен http://me4ka-struvnica-s-golqma-cica.atspace.com/. Сайта му обаче се оказал абсолютен бълвоч и той го зарязал.
Perfectstrangers.jpg
 
Ау, това е добро :lol: Не предполагах че възможно такова нещо - и името му е уникано. Хората сигорно го намират за забавен сайт. Еми сложи му един линк към другите ти сайтове с ключовата думе естествено и може и да сполучиш от него някой ден.

Ама найстина не го промотвай :lol: Иначе е нещо като начален сайт или се лъжа. Успехи понататък.
 
Не е начален сайт, имам 10-20 направени сайтове зад гърба си, които разбира се се оказаха загуба на време, нооооо сега, сегааа с помоща на Web Page Maker изработвам новото си оръжие- директория за роботи и скоро ще видите как като напишете robot в http://google.com моя сайт ще е на първо място!
 
Хахахаха роботите няма а ги купувате от мен, аз ще съм собственик на директория с линкове на тема роботи, но ако съм ви симпатичен може да влизате и да кликате по AdSensa :]
Обаче съм се замислял дали да не взема да направя заводи, в които да има роботи, които да произвеждат други роботи, които роботи пък да правят роботи, които да бъдат транспортирани чрез камиони, управлявани от роботи и закарани в магазини, в които те сами да заемат своите места по рафтовете и да бъдат продавани от услужливите продавачи-роботи.
 
DeyanMarkovski каза:
Обаче съм се замислял дали да не взема да направя заводи, в които да има роботи, които да произвеждат други роботи, които роботи пък да правят роботи, които да бъдат транспортирани чрез камиони, управлявани от роботи и закарани в магазини, в които те сами да заемат своите места по рафтовете и да бъдат продавани от услужливите продавачи-роботи.

Направо ми разби детските илюзий. :D
 
DEATH каза:
Направо ми разби детските илюзий. :D
Ооо стига с тия детски илюзии! Няма вече Баба Марта, има само Баба Яга, дядо Коледа е мъртъв, да живее Осама бен Ладен!
И кои детски илюзии съм ти разбил?
 
А междудругото идеята ти за роботи управлявани от роботи е усъществима само и единствено в играта Симс 2 8)
 
DeyanMarkovski каза:
Хахахахаха ти толкова ли разбираш от роботи, че да твърдиш, че не могат да бъдат конструирани роботи, които да управляват други роботи?
Разбирам дотолкова че да ти кажа: "Тази идея е много непрактична" в крайна сметка ние сме хора за кво са ни роботи. . . пък и не си ли гледал филма "Аз роботът" :wink:
 
Аз те питам защо смяташ, че идеята за роботи управлявани от роботи е усъществима само и единствено в играта Симс 2, не дали е практична или непрактична.
Не, не съм го гледал тоя филм, вместо да си губя времето с тая отпадъчна филмова индустрия предпочитам да си намирам клипове с роботи в YouTube.com, от тия филми нито ще налуча кой знае какво, нито ще поумнея. Що питаш дали съм го гледал?
И третия ми въпрос е наистина ли смяташ, че на нас не са ни нужни роботи?
 
bate anabel e prava,4e e malko naprkati4no.no kato cqlo ideqta ne e nevuzmojna.moje taka da se programira edin robot,4e da ypravlqva,da postroi ili tam kakvoto si 6te6 dryg robot.
do filma be6e gotin,no vse pak si ostava samo film.takiva ne6ta na praktika ne se sly4vat ili pone za sega nqma da se sly4at.
ta i ti si do nqkade prav.vsi4ko zavisi ot glednata to4ka i ot razbiraniqta na 4oveka.
 
missy каза:
bate anabel e prava,4e e malko naprkati4no.no kato cqlo ideqta ne e nevuzmojna.moje taka da se programira edin robot,4e da ypravlqva,da postroi ili tam kakvoto si 6te6 dryg robot.
do filma be6e gotin,no vse pak si ostava samo film.takiva ne6ta na praktika ne se sly4vat ili pone za sega nqma da se sly4at.
ta i ti si do nqkade prav.vsi4ko zavisi ot glednata to4ka i ot razbiraniqta na 4oveka.
Пиши на кирилица жено!
 
:lol: Добра забелешка DeyanMarkovski, и добър отговор Todor. Аз съм без мнение ама е хубаво да се разбираш от другите какво пишеш, защото ще се срещнат постове от сортя какво е qki4ka? Или нещо подобно. След което следва обяснение на какво е имал/а преддвид дадеят член на форума. А това не е задължително да го имаме.
 
DeyanMarkovski каза:
Няма ли някой друг да каже за свойте неуспеха? Няма ли и други некадърни уебмастъри като мен в тоя форум?
Мне :wink:
 
DeyanMarkovski каза:
Ще създам здружение на некадърните и пропаднали уебмастъри-алкохолици.
Леле и пропаднали и алкохолици. . .? :lol:
 
Еми май няма друг за да се похвали, тук има и други неуспехи от сорта на набутване за SEO, пооправиха ни част от оптимизацията ама ние си го докарахме до готини позиции в търсачките. Но не е лъжа че идваше по 1-2 продажби на ден, Бяха канадции, бива ги в това ама искаха пари за неща които и сами можехме да си направиме.

И в крайна сметка се научихме ние да си оптимизираме сайтовете. Така си си по-сигурен, каквото си направиш си е за теб. Тук поне даваме безплатна информация за оптимизирането,

Иначе накой друг да се "похвали"?
 

Горе