Информативно колко давате за тази система

Msecurity

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Ето я системата и кажете колко давате за за нея.
Мислех да си правя сайт за книги,учебници и такива работи ама размислих...и вече не ми трябва системата.
Само дет са занимавах 1 седмица с глупости....:(
http://no-paper.getenjoyment.net
Потребителско име: admin
Парола: 891108
 
Последно редактирано:
От: Информативно колко давате за тази система

По ще ми е интересно вие какви пари ще искате за нея,на колко оценявате труда си...Аз се интересувам от система но вече имам няколко предложения и заради това споменете някаква цифра,така ще се ориентриам аз а вероятно и останалите тук които имат интерес.
 
От: Информативно колко давате за тази система

Със cms може да се направи нещо подобно. На Друпал (понеже ползвам него), подобен сайт бих го направил за 1-2 дни. Иначе идеята е интересна. Можеш да му искаш на този сайт, ако му пооправиш дизайна 300-400лв. Ако ти се пазарят смъкни малко и готово, но по-добре го сложи на някакъв по-добър домейн и го продай като сайт.
 
От: Информативно колко давате за тази система

Със cms може да се направи нещо подобно. На Друпал (понеже ползвам него), подобен сайт бих го направил за 1-2 дни. Иначе идеята е интересна. Можеш да му искаш на този сайт, ако му пооправиш дизайна 300-400лв. Ако ти се пазарят смъкни малко и готово, но по-добре го сложи на някакъв по-добър домейн и го продай като сайт.

off: сложи си още 10 линк-а в подписа бре :)
 
От: Информативно колко давате за тази система

Ама мно ма радва спама във тоз форум :)
Да е*а и аз тряя са науча да спамя ама не ми са отдава :D :D
Дайте някои форум дет плащат за спам че поне да имам стимул да се уча :)
 
От: Информативно колко давате за тази система

Ама мно ма радва спама във тоз форум :)
Да е*а и аз тряя са науча да спамя ама не ми са отдава :D :D
Дайте някои форум дет плащат за спам че поне да имам стимул да се уча :)

ок, сори за отклонението, конкретен въпрос, защо се скролва хоризонтално сайта?
 
От: Информативно колко давате за тази система

Мм при мен нито със ЕИ нито със Мозила се скролва....
незнам защо при тебе се скролва
 
От: Информативно колко давате за тази система

Е това зависи и от резолюцията на монитора ви .. а така по темата .. на мене системата много ми харесва .. има замисал .. аз лично съм на мнение, че трябва да и искаш около 100 - 150 лева .. аз няма да ти ги дам, тей като сам мога да си напиша такова животно, но все пак .. това е моето мнение
 

Горе