Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте,

Темата исках да я сложа в секцията за Афилиейт но ми искаше 10,000 мнения..и ето заради това я пуснах тук.

Аз нямам опит с Афилиейт програми, много малък.. а за БГ трафик ми е голяма мъгла.
За това реших да направя тази тема като съберем най - актуалните и най - добрите на пазара за Български трафик.
Да поговорим да ли са по - добрия вариант от Адсет/Етаргет/Директна реклама и други...

Лично аз мисля, че няколко сайта за групаво пазаруване предлагат и тук там няколко сайта... но няма да бързам да казвам, защото не съм ги пробвал.

На кратко искам от Вас да споделите дадения сайт, неговите правила и дадете личното си мнение.
Очаквам в темата да е интересна за повече Предприемачи
 
От: Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

За Български говорех колега :)
 
От: Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

Кръгла 0 за сега , но нямам и много трафик. Работих съвместно с програмиста на cashburners и заедно превеждахме страницата за поръчка за да е на български.
 
От: Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

Кръгла 0 за сега , но нямам и много трафик. Работих съвместно с програмиста на cashburners и заедно превеждахме страницата за поръчка за да е на български.
Ясно, дано потръгне след като дръпнеш трафик и точния таргет :)
 
От: Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

Ами дай боже , мъча рекламка из фейса , защото да се боря за позиция в гоогле за мен е загубена кауза :)
Да питам има ли проблем да рекламирам такива продукти в сайт с адсенсе ? че да не кажат адсенс че са някакви лекарство и да ме порежат / за сега ги свалих де и оставих само адсенса /
 
От: Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

Оптиа ми с двете мрежи Affiliate For me i 2leva просто плачевен от гл. тока на търговец. Не отговарят на запитванията и като цял о не знам защо имат екип и каква целта му

В 2 лева като аффилиейт съм чувал добри отзиви от сайт с около 20 000 посещение дневно , човека каза че много доволен от тях.
 
Има много малки сайтове с прикачени афилиейт програми към тях. Засичал съм доста и съм сигурен, че бройката им не е малка. Но за да се промотират силно е нижно две неща - или силен бюджет за реклама или да са на няколко нива, за да имат стимул другите да го правят.

Ако питаш мен потърси си за трафииа подходяща. Ако не - запитай някой друг сайт дали може да предложи нещо такова. Много магазини на опенкарт го имат като модул. За това казвам, че някой търговец може да се замисли.
 
От: Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

Аз бих препоръчал партньорската програма на Megias - partners.megias.bg 10% комисионна.
 
Re: От: Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

Аз бих препоръчал партньорската програма на Megias - partners.megias.bg 10% комисионна.

Работиш ли с тях и какви впечатления имаш? Мерси за инфото. :)
 
От: Информация за Добрите Афилиейт програми за БГ трафик!

1_jpgxQD1Fmi.jpg


Досега не съм имал проблеми. Изплащат навреме, в началото на всеки месец. Аз лично пускам рекламни кампании в adwise и facebook и изкарвам по 10-15 лева на ден средно. В момента има малък бъг в сайта им, но ми казаха, че ще го оправят до няколко дни. Проблема, че не показва поръчката в момента на поръчване а едва след като вече е изпратена. Но това разбира се не пречи а и ще го оправят.

Тук може да прочетете малко инфо: http://partners.megias.bg/bg/pages/faq.php
 

Прикачени файлове

  • 1_jpgxQD1Fmi.jpg
    1_jpgxQD1Fmi.jpg
    133.3 KB · Преглеждания: 22

Горе