Информация за Epson SureColor F2000

fena81

Member
Здр
някой които печати фанелки дали може да сподели дали си заслужава инвестицията за този вид принтер Epson SureColor F2000. Аз мога да го взема на цена от 24 000 лв. Мисля да го използвам да происводство на фланелки които да продавам в Ebay.
 
От: Информация за Epson SureColor F2000

Здр
някой които печати фанелки дали може да сподели дали си заслужава инвестицията за този вид принтер Epson SureColor F2000. Аз мога да го взема на цена от 24 000 лв. Мисля да го използвам да происводство на фланелки които да продавам в Ebay.
Колко фланелки можеш да продадеш на месец?
Колко ще ти е чистата печалба, все пак имаш и инвестиция в тениската, мастила, които при този печат са по специални...
Накратко, ако смяташ че за 1 година ще изкараш, чиста печалба 24 000 от тениски, може да приемам че си струва...
Ако приемем, че печалбата ти е 5лв на тениска, трябва да направиш кум 5000 тениски...
И още нещо, не знам как са нещата в ebay, но тук, почти всяка рекламна агенция има такъв принтер. В ebay със сигурност ще има поне 5 човека които ще предлагат подобна услуга.
Принципно ако мислеш, че ще има интерес, може да почнеш да продаваш тениски, като ги печаташ в някоя печатница, ако потръгнат нещата тогава да наливаш пари...
 
От: Информация за Epson SureColor F2000

Аз съм пълен с идеи за тениски, но нито съм графичен дизайнер, нито имам оборудване...нито нищо. Хубава идея, и аз съм на същото мнение като glndrk
 
От: Информация за Epson SureColor F2000

+1 Хубаво ги помисли нещата, тествай пазара ако трябва с печатани другаде тениски и тогава скачай - това не са пари за закуски.

Колко фланелки можеш да продадеш на месец?
Колко ще ти е чистата печалба, все пак имаш и инвестиция в тениската, мастила, които при този печат са по специални...
Накратко, ако смяташ че за 1 година ще изкараш, чиста печалба 24 000 от тениски, може да приемам че си струва...
Ако приемем, че печалбата ти е 5лв на тениска, трябва да направиш кум 5000 тениски...
И още нещо, не знам как са нещата в ebay, но тук, почти всяка рекламна агенция има такъв принтер. В ebay със сигурност ще има поне 5 човека които ще предлагат подобна услуга.
Принципно ако мислеш, че ще има интерес, може да почнеш да продаваш тениски, като ги печаташ в някоя печатница, ако потръгнат нещата тогава да наливаш пари...
 
От: Информация за Epson SureColor F2000

Ако не правиш средно месечно поне 1000 тениски по-добре недей. Иначе Фактор са печени типове и продават добри машинки като гледам принтера и като знам, че в момента са в акция предполагам от там мислиш да го вземеш. Но за 20 тениски на месец няма да се вържат нещата.
Аз не продавам в ebay но като гледам такива на които печатам там. На фона на ядововете и яката конкуренция и свалените цени не ми изглежда голяма оферта. Може и да греша.
 

Горе