Искам да изкарам пари по интернет

От: От: Искам да изкарам пари по интернет

Пишеш статии за футбол в сайт за фитнес, не мислиш ли че няма връзка ?
 
От: Искам да изкарам пари по интернет

Ето с малки букви е ;) ...Аз така без да разбирам абсолютно нищо колкото и да чета не става НИЩО
 
Последно редактирано:
От: Искам да изкарам пари по интернет

НАИСТИНА БИХ ТИ ПОМОГНАЛ АКО НЕ ПИШЕШ С ГЛАВНИ БУКВИ!!!
 
От: Искам да изкарам пари по интернет

ЯСНО, ЯВНО ЩЕ ТРЯБВА ДА СИ КУПЯ НОВА КЛАВИАТУРА, ЗА ДА СЪМ МОДЕРЕН :) МИСЛЯ, ЧЕ ТРЯБВА ТОЧКИТЕ И ЗАПЕТАЙКИТЕ ДА СЕ МАХНАТ СЪЩО, ЗАЩОТО ПРЕЧАТ :) ТИ КАК МИСЛИШ?
 
От: Искам да изкарам пари по интернет

:lol: вече в смалк букви :dЗнам , че е много досадно да се занимаваш с някой , който абсолютно нищо не разбира , но се облазагам , че поне 60% от хората тук са били като мене в началото и са помолили някйой да им помогне...
 
Последно редактирано:
От: От: Искам да изкарам пари по интернет

:lol: вече в смалк букви :dЗнам , че е много досадно да се занимаваш с някой , който абсолютно нищо не разбира , но се облазагам , че поне 60% от хората тук са били като мене в началото и са помолили някйой да им помогне...
Абсолютно точно, даже и в момента тези хора на които им е било помогнато правят не лоши продажби сега. Но тези са били от хората, които до край са искали това и са го постигнели в рамките на месец, два и даже повече. Резултатите с на лице. Тук се опитваме всеки едни от нас да стане такъв - силен афилиейт в дадена ниша или в няколко.

Кофти е само, че като някой неще и на сила да го караш - обикновенно не се получава. Все пак всеки прави избор какво иска да бъде и как иска да води онлайн живота си.:)
 
От: Искам да изкарам пари по интернет

Аз смятам да продалжа да се опитвам и упражнявам в тази дейност , докато не успея да направя нещо свястно.Наистина имам желания и ще се опитвам 1000 пати докато не се получи.
 
От: Искам да изкарам пари по интернет

Дай ми скайп, когато седна на компа както трябва ще ти помогна с направата на сайт :)
 
От: Искам да изкарам пари по интернет

най-добри пари се вадят с евро фондовете
 
От: Искам да изкарам пари по интернет

Аз смятам да продалжа да се опитвам и упражнявам в тази дейност , докато не успея да направя нещо свястно.Наистина имам желания и ще се опитвам 1000 пати докато не се получи.

Причтел според мен първо чети, тук в този форум има статии, в които е описано стъпа по стъпка какво се прави за да имаш сайт, после да го популяризираш и какво и как се пише в него.

Гледай вече направени сайтове, вземай пример за подредба, къде се слагат банери, как се пише.

Преди да научиш азбуката не се впускай да пишеш сложни изречения ми е мисълта. В момента ми се струва, че искаш да градиш втория етаж на къщата, без да си положил здрави основи.
 
От: От: Искам да изкарам пари по интернет

беаз англииски - НЕМОЖЕ..хвани един курс и научи англииския иначе ще се луташ като пате в локва.казвам ти го от личен опит. Англииски учих още 1991 год. и ми помогна адски много.

и без английски може ...но ако не го научиш ще трябва да ползваш услугите на някой друг за да имаш неограничени възможности за пари от интернет :wink:
иначе английския се учи - това е най-лесния чужд език :)
почваш си от това което знаеш и можеш и така....
 
От: От: Искам да изкарам пари по интернет

бих казал точно обратното..повечето хора тук сами всичко са си правили...опитвали и опитвали,тест и тест докато доиде печалба...не се моли на никой а просто чети (нио преди това курс на англииски задължително) и чети..всяко хубаво нещо (както и изкарването на пари от интернет) става бавно..нищо хубаво не идва бързо.
Бързия начин да изкарваш някакви пари а и да придобиеш опит е "някой" да се занимава с теб ..нещо като курс но за това се заплаща в 99% от случаите.Не вярвам някои да ти каже веднага как да правиш 1-2 к месец ..да ти разкрие всички "тайни" и ти само да го потупаш по рамото и да кажеш - блг. човече.Мина това време с потупването по рамото.


:lol: вече в смалк букви :dЗнам , че е много досадно да се занимаваш с някой , който абсолютно нищо не разбира , но се облазагам , че поне 60% от хората тук са били като мене в началото и са помолили някйой да им помогне...
 
От: От: От: Искам да изкарам пари по интернет

беаз англииски - НЕМОЖЕ..хвани един курс и научи англииския иначе ще се луташ като пате в локва.казвам ти го от личен опит. Англииски учих още 1991 год. и ми помогна адски много.

прав си ..английския помага много ...хубаво е да се поназнайва поне малко ,но има хора дето не им се удават изобщо чуждите езици и това според мен не е гаранция , че не могат да изкарат пари от интернет.Да не ги отчайваме.
 
От: От: От: От: Искам да изкарам пари по интернет

въпроса не е до отчайването..а до това че на почти всички места е задължително да се знае англииски.ако ли не.този който не знае трябва да пита за всяко нещо.грешки и т.н.


прав си ..английския помага много ...хубаво е да се поназнайва поне малко ,но има хора дето не им се удават изобщо чуждите езици и това според мен не е гаранция , че не могат да изкарат пари от интернет.Да не ги отчайваме.
 

Горе