Искам да изкарам пари

coolice каза:
Домейн, хостинг, скриптовете и дизнаин на сайта, регистрация на фирма, установяване на бизнес взаимоотношения със складовете и билинга, оборотен капитал за изпълняването на първите поръчки...

При афилиейт програмите трябва само домейн (понякога и само блог на събдомеин е достатъчен само и се занимаваш само с промция на сайтовете си ;) А като се изкарат достатъчно парички може да се регне фирма и тнт...

Ти си напълно прав. Въпроса е че щом аз сам съм го направил всеки може да го направи. Според мен обаче сравнение с печалбата при едното и при другото просто не може да става. Подкрепям че че за начинаещите в бизнеса е добре афилиейт. Проблема е цхе се предават после с малкото.
 
И аз ще се съглася че след като се навлезе на даден пазар и сте недоволни от програмата с която работите винаги можете да ги смените с други да предоговорите условията* си или да премите към директни продажби. Всеки си предценява. Ние не работим с програми които дават 5% комисионна от цената а прибират 50.


*Американски производител на билкови продукти 50% стандартна комисиона
If you can send 5 or more sales per day we are happy to negotiate special commission and payment requirements. We want your business and can guarantee you the best deal right here at Joebucks.

Пише го на сайта им

http://www.joebucks.com/?aid=835397
 
limoeg каза:
Докато при афилиейта си една от 1000-дата мижитурки дето се радват на няколко хиляди долара на месец.
Баси мижитурките, да се радват на няколко хиляди долара на месец :lol: . Абе "пустеняци и пияници" :lol:
 
Най-големият минус на дропшипинга е , че трябва да вложиш доста кинти и има реална опасност да те набутат. Имал си късмет - намерил си добри дропшипъри - супер ... но ако беше попаднал на fake копелета - и те бяха занулили - щеше ли да почнеш отново . Точно това се опитва да ти обясни coolice - при афилейта няма такъв риск - можеш да почнеш без нито долар вложен от себе си - няма как да те занулят - всичко зависи от уменията ти , желанието ти , колко време отделяш и така
 
Аз нека си карам ферарито и да си правя по няколко хиляди долара на месец, ей тогава да видиме кой е мижитурката. :)

Абе бате, ти наистина ли си на това мнение или просто искаш хората тук да се забавляват на коментарите ти?! Не питам с лоши чувства ама наистина не звучиш сериозно.

Ясно ни стана че дропшипъра е оферта, ама има такива афилиейти, притежатели на големи сайтове, мрежи и портали, който наистина намират дропшипа като занимавка и излишни нерви. И грам не им е оферта да се занимават с всичките простотии, които афилиейт програмат би свършила вместо тях.

А и големите дропшипъри разчитат на големите афилиейти, за да продават по повече. Така че и двете не са лоши. И е малко непрофесионално да не се занимаваш с афилиейт програми и да изказваш твърдо мнение.
 
AmebaBot каза:
Най-големият минус на дропшипинга е , че трябва да вложиш доста кинти и има реална опасност да те набутат. Имал си късмет - намерил си добри дропшипъри - супер ... но ако беше попаднал на fake копелета - и те бяха занулили - щеше ли да почнеш отново . Точно това се опитва да ти обясни coolice - при афилейта няма такъв риск - можеш да почнеш без нито долар вложен от себе си - няма как да те занулят - всичко зависи от уменията ти , желанието ти , колко време отделяш и така

Който рискува печели - който не рускува - афилиейт
 
Blinky каза:
Аз нека си карам ферарито и да си правя по няколко хиляди долара на месец, ей тогава да видиме кой е мижитурката. :)

Абе бате, ти наистина ли си на това мнение или просто искаш хората тук да се забавляват на коментарите ти?! Не питам с лоши чувства ама наистина не звучиш сериозно.

Ясно ни стана че дропшипъра е оферта, ама има такива афилиейти, притежатели на големи сайтове, мрежи и портали, който наистина намират дропшипа като занимавка и излишни нерви. И грам не им е оферта да се занимават с всичките простотии, които афилиейт програмат би свършила вместо тях.

А и големите дропшипъри разчитат на големите афилиейти, за да продават по повече. Така че и двете не са лоши. И е малко непрофесионално да не се занимаваш с афилиейт програми и да изказваш твърдо мнение.

Добре приятелю. Обяснявам ти. И това е последното ми изказване във форум Предприемачи. Ще продължвам да чета - но няма да поствам. Обещавам, Защото чвно звуча несериозно. Значи става дума за парите които се печелят. не съм питал колко изкарвате но се ориентирах, coolice се възхищава на някакъв руснак които правел по 30 000 на месец. Това ме навежда на мисълта че coolice прави по млако - да приемем $9-10 000 на месец. Ако наистина прави 10000 $ на месец значи има усет и разбира от СЕО. Защото не е важно какво прдаваш - важно е да си в 10-ката на Гугъл. (сигурен съм че в USA и лайна да продават и лайна ще се купуват ако си в 10-ката на Гугъл.) Ами ако изкарва по 10 000 на месец защо по дяваолите да си под някой и да му пълниш гушата. наистина не разбирам от афилиейт. И няма време да се захвана защото това означава да си зарежа сериозен бизнес и доходи и да ......А за ферарито - супер - карай си го. Ама работи бе човек. Изкарай за още 5 ферарита - какво се задоволяваш с едно. Това ми е мисълта - исках да кажа с 2 думи на тези които са напред с афилиейта да се позамислят за сериозен бизнес . За начинаешите найстина препоручвам афилиейт. Ама като минеш 2-3000$ на месец от афилиейт - заеми се с сериозна работа. И печели сериозно. Това е от Мен . Успех Момчета. Отивам само да обясня какво е дроп шип на едно момче от форума и това е - Успех на всички.
 
Бате, ако искаш пиши. Просто форума се стреми да учи, а не да дава ъкъл кое е по-добро. Всеки сам си прави избора какво да промолтва онлайн.

Но е тъпо да ни обясняваш как неструват афилиейт програмите и как само дроп шипа е # 1 бизнес. Да бе да. И това за сериозният бизнес - Пример: сайт с над 100 000 уникални на ден е страготен бизнес, а това че си си сложил афилиейт линковете е модел на печелене. Май тук не се разбрахме какво е бизнес?!

Това ми е мисълта - исках да кажа с 2 думи на тези които са напред с афилиейта да се позамислят за сериозен бизнес.
Бизнеса е самият сайт, а не акаунт на дадена програма. И какво означава да си под някой - ти си търговец, риселър, препродавач. Без теб той не печели.
 
Бате не важно кои колко печели важното е да си имаш цел и визия как да я посигнеш.

Ще цитирам един от шефчетата на ГенБъкс

pilldude каза:
we have paid 6 people over 1 million dollars


Така че нека да станем милионери с тази програма :mrgreen: и въобще няма да ние яд че сме можели да спечелим още 100 к ако сме дропшипвали. Твоят метод за изкарване хич не е лош и ти казах би бил прекрасно допълнение към портфолиото от бизнеси на всяка една уеб група. Така че ако открием нещо подходящо където можем да ударим надценка в пъти със сигурност ще го пробваме :)

ПП Бате ако искаш пиши ако не искаш не пиши. Можем да си говорим в другите раздели по другите теми PPC например :wink:
 
limoeg - продължавай да пишеш, вснасяш разнообразие във форума, че ми писна да гледам дневно по 10 теми за adsense.
 
оххх заболя ме главата от цифри и ферарита и какво ли не почвам и аз да се занимавам с Генбъкс и темподобни искам да помизерствам с няколко хиляди долара :lol:
 
Здравейте на всички,
това ми е първия пост в този форум.Регистрирах се тук защото ми омръзна сивия живот и изкам да започна да правя нещо ,което е полезно за мен ,а не да тъпча на едно и също място.Както разбрахте от профила ми съм от гр.Карлово...пф и не съм от онези които имат много пари ,а точно обратното.Сега смятам ,че съм достатъчно зрял за да започна да се реализирам по някакъв начин ,защото вече ми омръзна да се издържам на чужд гръб.За мене тези предприемачески термини и неща са съвсем нови (понеже уча математика :p ) и ще са ми адски трудни за разбиране ,но аз смятам ,че съм доста упорит и ще се опитам... Та конкретно въпроса ми към вас е за точно този начин с DropShipper-ите.За да имам сайт от който да продавам неща трябва ли да имам фирма?И има ли нячин това всичко да стане от човек ,който не е навършил 18?И ако не има ли някакви др начини за онлайн печалби?

Благодаря на всички обърнали към мен вниманието си!

П.С. Може да има няакъде тук отговорите на въпросите ми ,но още не съм изчел тоновете килобайти.... от вчера съм тук :)
 
Здрасти бате и добре дошъл във форума. Тук ще намериш много полезно инфо за това как да правиш пари онлайн. Надявам се темите тук да са ти интересни и да извлечеш поленото от тях. Радвам се че си с нас и ти пожелавам приятен престой тук. Успехи и всичко най най. :)
 
От: Искам да изкарам пари

Форумът наистина помага на начиаещите (такива като мен)! Браво!!!
 
От: Искам да изкарам пари

Много полезен форум, браво. Започвам да чета наред статиите.

Поздрави на всички.
 
От: Искам да изкарам пари

Примерът с ябълките е cool, обаче ако искам да продавам техника, примерно фото, щото от това разбирам, как си намирам склада? Не се ли оскъпява прекалено?
 

Горе