Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Maji92

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте,
Ето, че дойде времето в което и аз искам да си купя сайт с приходи.
Правя това тъй като аз не разбирам от създаване на сайтове но лесно ще се запозная с поддръжката и развиването им.

Какво търся:
Сайт който има дневен доход по-голям от 1$, ( може да предлагате и с по-малко, но желаното е 1$ ) приходите може да са от реклами или афилиейт.
Не ме устройват такива само с приход от платени статии или линкове ( това е бонус но нека не е главният източник на доход )


Ограничения:
Не бих искал да купя сайт който е в адълт нисшата или такъв който има " бъдеще, но в момента е на 0 приход и има само разход за хост / домейн ".
Ограничения за език имам само да е български или английски.
Сайтове без " доказани доходи не предлагайте "

Изисквана информация:
Домейн: Име, статистика ( колко е стар, PR / DA, беклинкове и продадени оутлинкове )
От къде и по колко печели
Посещения и от къде идват
Как се поддържа ( от къде взимате контента, на кой плащате , къде рекламирате )
Как сте генерирали цена която търсите, а не да стреляте 5 бона за сайт който прави 50 лева.

Ще очаквам вашите оферти тук или на лични съобщения


*Послепис: нарочно не съм посочил бюджет защото при силен интерес и хубава оферта мога да повиша бюджета който имам в момента!


*Послепис 2 не очаквайте да избиете кьоравото от някакъв сайт като ми го предложите на мен ;)
 
Последно редактирано:
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Извинявам се за двойният пост / бъмпа който ще стане но искам да добавя някой неща който бях пропуснал, а са важни!
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Здравейте,
Благодаря за предложенията до сега.
Все още търся какво да купя
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Незнам да ли е удобно да пиша в темата на колегата, но и аз търся подобни сайтове.

Ако не е удобно ще го махна
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Няма проблем
Стига хората да изпращат и на двама ни предложения, а не само на теб :)
Поздрави
М!
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Здравейте,
Все още търся какво да закупя стига да е добра офертата.
Поздрави
М!
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

На мен никой не ми е писал още :(
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Е, как да ви пишат, като условието ви да купите сайт е " ... стига да е добра офертата.", което означава, сайта да се продава евтино? Сами не знаете какво търсите! Кой луд ще си продаде сайта евтино? 100-150 евро на месец да изкарва само от адсенс сайта, това означава, че минималната му цена е 1500 - 2000 лв. Бихте ли дали толкова пари?
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Е, как да ви пишат, като условието ви да купите сайт е " ... стига да е добра офертата.", което означава, сайта да се продава евтино? Сами не знаете какво търсите! Кой луд ще си продаде сайта евтино? 100-150 евро на месец да изкарва само от адсенс сайта, това означава, че минималната му цена е 1500 - 2000 лв. Бихте ли дали толкова пари?

" Под добра оферта " нямам предвид " ЕФТИНО ", а имам в предвид да е нещо което е на " разумна цена с доказан доход ".

И да ако прави 100-150 евро на месец, и е сигурно, че може да продължи да ги прави защо да не ги дам?
150 / 1,94 = 291 лева на месец. 2000 / 291 = 6,8728 месеца за възстановяване на вложеният капитал.
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Е, как да ви пишат, като условието ви да купите сайт е " ... стига да е добра офертата.", което означава, сайта да се продава евтино? Сами не знаете какво търсите! Кой луд ще си продаде сайта евтино? 100-150 евро на месец да изкарва само от адсенс сайта, това означава, че минималната му цена е 1500 - 2000 лв. Бихте ли дали толкова пари?

Да, бих ги дал!
 
От: Re: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Бате, с аф занимавали ти се? :) Интерес към аф сайт? :)

Да, занимава ми се :)
Имам интерес :) * може в скайп да пишем * :)
 
От: Re: От: Re: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

Ок, ще ти пиша. ;)

Аз ще те изпреваря и ще ти пиша 1 мейл след малко :)

Все още приемам предложения!
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

моето предложение е http://movies-online.eu/ , приходи от адсенс над 50 лева месечно,цената за която бих го продал е 400 лева, брояч на посетителите http://www.tyxo.bg/d/150996/monthly

Здравей,
Дай ми един скайп за връзка на лично съобщение!
Подрави
М!
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

И аз имам интерес :)

Виж какво ти писах на лично ... мен това ме притеснява в сайта. Ако съм прав ще го пусна тук да се види :)
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

сайта засега е уговорен,ако човека се откаже ,ще пиша отново
 
От: Искам да купя сайт с приходи от адсенс / афилиейт

сайта засега е уговорен,ако човека се откаже ,ще пиша отново

Добре, пиши ако не стане работата
 

Горе