Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

За какво е темата, да се дава репутация без пояснение ли, то и сега може да дадеш зелена или червена репутация без подробности
 
От: Re: От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Ако зависи от мен, щеше да има коледна почивка за определени хора. И да не ми се сърдят някой, но поне така ще помислят върху начина си на държание тук, а може би (ако оня горе е рекъл) и в не само тук.

Бате от кого зависи ? Това нещо Ви го казвам всеки път когато се видим и ви обеснявам, че губите много от такива потребители.
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Че казанлъшкия свирач е леке и тарикат на дребно е ясно. Само не знам защо този същия ще дава някакви "нови правила" само защото не му изнася когато други потребители му изкарват кирливите ризки и си проличава тенденциозното слагане на червени репи на тези които е нарочил?

Аз преди мислех, че е умствено изостанал комплексар, но сега се замислих, че това му е като афродизиак и му става патката от подобни изпълнения :)
 
От: Ново правило - Забранява се обсъждането на дадени/получени репутации!

Ако трябва да обобщим темата, до тук се забелязва следното: Противно на Реймънд, никой в този форум НЕ обича тъп-хиро.... освен Блинки, разбира се! Един глупав опит на Ивайло от Тулово да налага цензура, понеже се изживява като собственик на форума (защо ли?) се превърна в поредния другарски съд, в който масата потребители му показаха отношението си към него.

Най-забавна е обаче реакцията на Блинки - вместо да вземе отношение по нападките към личното му протеже и да изкаже мнение по яко тъпото му ''предложение'', той витиевато чупи ръце и плесва поредното нищоказване, с което намеква, че някои от нас (моа) заслужават почивка. Хубаво бе, ''бате''! Аз ще си почина - можем взаимно един без друг, ама какво ще отговориш на полезните хора, които казват същото, което казвам и аз? Колко свестни хора и смислен контент трябва да изгубиш, за да осъзнаеш, че убиваш един хубав, като идея и възможности форум, заради личните си симпатии към едно злобно комплексарче?

Отговори на тях - мен кучета ме яли... :)
 
Последно редактирано:
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Колко прост народ имало из форума, знае не знае се изказва като последна инстанция....

Това трябваше да е второто мнение в темата, но уви, прозрението ти е дошло малко късно.
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Това трябваше да е второто мнение в темата, но уви, прозрението ти е дошло малко късно.

s1yf0x чувал ли си старата българска поговорка : " Ти го плюеш, то дъжд мисли, че го вали" :)
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Тролчето с тази тема отново доказа на какво ниво е стигнал форума...
 
Последно редактирано:
От: От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации.

s1yf0x чувал ли си старата българска поговорка : " Ти го плюеш, то дъжд мисли, че го вали" :)
Казва се - "Ти го е*еш, то те целува" :lol:
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

И аз бих се изказал нецензурно, защото и мен е обиждал, но са ме учили да бъда възпитан. Аз заради този момък спрях да влизам във форума, защото взе да ми дава оценки на труда, без да го е питал никой.
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

И аз бих се изказал нецензурно, защото и мен е обиждал, но са ме учили да бъда възпитан. Аз заради този момък спрях да влизам във форума, защото взе да ми дава оценки на труда, без да го е питал никой.

Едно от най-големите троянски магарета на форума, което се мисли за ат. ;)
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Ай пуснете си тема стига сте писали бе повод тук.
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Човече, ти успя да оспамиш спама дори! Изчезвам от тук!
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

И незнайно защо, темата още не е заключена и преместена на мястото си - в кофата...
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

И незнайно защо, темата още не е заключена и преместена на мястото си - в кофата...

Повтарям се, но не само темата е за там.
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

И незнайно защо, темата още не е заключена и преместена на мястото си - в кофата...

Аз предлагам ново правило: Да не се заключват теми в които някой се е изсипал на главата на uphero, като бургаски гларус.
 
Ново правило! ЗАБРАНЯВА се оспорване мненията на uphero!

десетсимвола
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Ново Правило! Форумът да се преименува на upheromach.com, маха се "predprie" от името защото никой не може да предприема нищо срещу казанлъшкия чекиджия!
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Баси заглавието...
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

ББПП!!!!!!
 
От: Искам да предложа: да се забрани се обсъждането на дадени/получени репутации...

Да се забрани не само това, но и много други неща, ако трябва да бъдем честни. Никой няма полза от разпънати теми до безкрай, пълни с въздух. Обаче стрикната модерация и пръскане на слава и права наоколо за други да всяват респект ще доведе до отлив и още по-голям хаос сред останалите. Ясно е, че не може двама-трима да бъдат нон стоп тук и да четай безбройните мнения, затова не ги виня. Даже им се кефя, че форумът се саморазвива по някакъв начин, а лидерите си гледат бизнеса, крепят си аворитета и просто подпомагат с качество, а не текучество. По този начин, мисля всичко е наред, като в спора излиза истината, каквато и да е тя. Единствено за голям форум като този говорим за големи хостинг параметри от трупане на база данни, процесорно време и т.н., но какво да ги мислим админите, след като предлагат самите те хостинг услуга - това не е проблем.
Форумът е супер с текущите забрани и се саморегулира от старите участници чрез възможността за реп и репорт, което на този етап е много разумно. Всяко ново нещо утежнява, ако не се прави да улеснява!
 

Горе