Искам да сложа реклама в сайта си.

Здравейте. Имам сайт който генерира голям трафик и импресии и искам да си докарам приходи от това. От къде да намеря хора, които да си слагат банерите при мен? Някакви предложения или съвет, а ако някой знае как става нека сподели ( човек с/или без опит )

Благодаря.
 
От: Искам да сложа реклама в сайта си.

Разгледай из форума за AdSense.
 
От: Искам да сложа реклама в сайта си.

Колко са големи трафика и импресиите?
Не вярвам да не знаеш как се прави това, не си ли разглеждала рекламната страница във форума? Правиш си оферта и я пускаш, ако офертата, условията които предлагаш са добри - ще има отзвук, в противен случай никой няма да ти се обади.

Но с тази негативна репутация, която имаш, много малко хора ще ти се обадят. Нещо си "нагазила лука" и ще трябва да оправяш поведение.
 
От: Искам да сложа реклама в сайта си.

Лук не съм нагазила, понеже приятеля ми писа от моя профил ме на хейтиха. Питам за физически лица които да рекламират при мен, а не платформи като adsense.

Се пак благодаря за отговорите.
 
От: Искам да сложа реклама в сайта си.

Отиваш при ...физическото лице..физически и го питаш, ако ти докарвам по 10 - 20 клиента дневно, колко пари даваш? И той ще ти каже... или пък 1000 клиента не занем колко много е трафикът ти, нито конверсията, нито таргета на потребителите ти..
 
От: Искам да сложа реклама в сайта си.

Лук не съм нагазила, понеже приятеля ми писа от моя профил ме на хейтиха. Питам за физически лица които да рекламират при мен, а не платформи като adsense.

Се пак благодаря за отговорите.

Еми отговорих ти относно физическите лица, а относно твоя приятел който е писал от профила ти, еми какво да кажа.... заслужила си негативите, как така ще оставяш някой да пише от твое име и да те злепоставя? Нали по този начин може да провали бизнеса ти, и да загубиш пари, както и се случва на практика!

Понякога действате като деца, не мислете като правите нещо.
 
От: Искам да сложа реклама в сайта си.

Колко е голям трафика? Има ли 10к. и нагоре? Ако ли не трудно ще си намериш много навити рекламодатели.

Да допълня не импресии ами уникални посетители.
 
От: От: Искам да сложа реклама в сайта си.

Ако, е под 10k. адсенса те устройва перфектно, иначе няма смисъл да си търсиш директна реклама. ;)

Хайде аз ти отговорих сега кажи трафика да преценим.

Колко е голям трафика? Има ли 10к. и нагоре? Ако ли не трудно ще си намериш много навити рекламодатели.

Да допълня не импресии ами уникални посетители.
 

Горе