Искам някой да ми купи домайн от годади или домейн райт нау

a

искам да благодаря на деян който без да ми поставя каквито и да било условия ми помогна и ми купи домейна , без да иска да му казвам какво ще го правя.Евала на такива хора , които няма нужда от полза за да помогнат.Може да го плуете ама е повече човек от доста хора тука дето се мислят че са много зряли.
 
Характеристика на един незрял човек е да пилее своите пари.

Един мъдър човек обмисля своите инвестиции. Това е все едно да отидеш при някоя компания и да кажеш: "Назначете ме, няма да ви казвам за какво, ама го направете." :roll:

И все пак честит ти нов домейн, да си го ползваш със здраве.
 
Митака каза:
Един мъдър човек обмисля своите инвестиции. Това е все едно да отидеш при някоя компания и да кажеш: "Назначете ме, няма да ви казвам за какво, ама го направете." :roll:
Ква инвестиция бе човек? Просто регнах един домейн!
 
DeyanMarkovski каза:
Митака каза:
Един мъдър човек обмисля своите инвестиции. Това е все едно да отидеш при някоя компания и да кажеш: "Назначете ме, няма да ви казвам за какво, ама го направете." :roll:
Ква инвестиция бе човек? Просто регнах един домейн!
И като регнеш пет такива домейна каква става цената? :D
Никога не бих дал пари за нещо, което не знам, ама ти решаваш.
 
Ау каква ужастна грешка направих! Следващия път когато някой ме помоли за услуга поне 1 час ще го разпитвам за най ралични подробности за това какво възнамерява да прави. Човек хората не са малоумни! Щом някой поиска нещо значи наистина му трябва.
 
DeyanMarkovski каза:
Следващия път когато някой ме помоли за услуга поне 1 час ще го разпитвам за най ралични подробности за това какво възнамерява да прави.

Леле :D
Ти за един линк колко ме измъчваше, а сега колко добричък си станал :?
 

Горе