Искам някой да ми купи домайн от годади или домейн райт нау

vetzkov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
искам някой с кредитна карта да ми купи домейнче че имам страхотна идея ама за сега ще я запазя за себе си :) та ако има добри хора в тоз форум нека драснат - ще се оточниме , а ако не ви е срам и комисионна ще договорим аххаха айде чакам зов :wink:
 
Re: Искам някой да ми купи домайн от годади или домейн райт

vetzkov каза:
искам някой с кредитна карта да ми купи домейнче че имам страхотна идея ама за сега ще я запазя за себе си :) та ако има добри хора в тоз форум нека драснат - ще се оточниме , а ако не ви е срам и комисионна ще договорим аххаха айде чакам зов :wink:
Някой купи ли ти домейн???
 
Re: Искам някой да ми купи домайн от годади или домейн райт

inviSible каза:
vetzkov каза:
искам някой с кредитна карта да ми купи домейнче че имам страхотна идея ама за сега ще я запазя за себе си :) та ако има добри хора в тоз форум нека драснат - ще се оточниме , а ако не ви е срам и комисионна ще договорим аххаха айде чакам зов :wink:
Някой купи ли ти домейн???

не никой не ми отговаря :cry:
 
Бате защо не си купиш сам домейн. Може да го поръчаш от host.bg и да платиш по хиляди начина. Не е нужно да имаш кредитна карта.

Ако нямаш пари това е друг въпрос -.info са ти $1. Иначе и ние сме пълни с идеи :) като магаре с прадня хахаха. Така че не се чуди, че никой не ти отговаря.
 
vitohol каза:
Бате защо не си купиш сам домейн. Може да го поръчаш от host.bg и да платиш по хиляди начина. Не е нужно да имаш кредитна карта.

Ако нямаш пари това е друг въпрос -.info са ти $1. Иначе и ние сме пълни с идеи :) като магаре с прадня хахаха. Така че не се чуди, че никой не ти отговаря.
Аз пък сам чувал че хост.бг не го уважават много незнам защо
 
inviSible каза:
Аз пък сам чувал че хост.бг не го уважават много незнам защо
Както ICN.bg, така и Host.bg са строго монополизирани и се интересуват повече от парите, отколкото клиентите си. Поне това е общоприетото мнение в българското интернет пространство.

Аз не смятам точно така, но услугите на Host.bg са наистина прекалено скъпи.
 
А аз да питам друго, толкова ли има значение дали примерно домейна е .нет или .инфо щото се чудя един от двата да си зема
 
Re: Искам някой да ми купи домайн от годади или домейн райт

vetzkov каза:
а ако не ви е срам и комисионна ще договорим аххаха
докарай ми хора в тоя чат:
Код:
http://me4ki-struvnici-s-golemi-cici-i-vulci-edinaci-s-golemi-patlaci.info/
да стоят там и д чатят и ш ти купя info от GoDaddy.com
Ела в чата д с уточним, ника ми е Zubarman
 
В tophost.bg има промоций
----------------------
Само сега - домейн .com за 4 лв.
(при закупуване на пакет "Злато"). 58 лв. година
-----------------------
Само сега - домейн .EU за 7 лв.
(при закупуване на пакет "Сребро"). - 39 лв. година
---------------------
Безплатни домейни .info !
(при закупуване на пакет "Злато"). 58 лв. година
----------------------
Домейни .org за 5 лв.
Домейни .info за 3,50 лв.
 
Е :) аз си поръчах от исн.бг то се тая аз хост си имам :) и домейн имам ама моя няма ми служи за ГенБъкса за това си зимам нов
 
vitohol каза:
.инфо домейните имат заначение за SEO. Всички спамери си купуват текива защото са по евтини. Но като нямаш пари става и с такъв като за начало.
Аз си намерих 2 .com мн хубави по моята тематика само трябва да реша кой да зема :) ма малко мее страх да ги кажа да не земе некои да ги земе :oops: за това чакам да се консултирам с Blinky
 
inviSible каза:
Аз си намерих 2 .com мн хубави по моята тематика само трябва да реша кой да зема :) ма малко мее страх да ги кажа да не земе некои да ги земе :oops: за това чакам да се консултирам с Blinky

"Страх, лозе пази"
 
чувствай се свободен да попиташ за мнение мен и кулайса за мнение относно деликатния въпрос повече мнения толкова по-добри изводи 8)
 
a

радвам се че темата стана дискуция , но все пак някой няма ли да ми помогне (освен предложението на деян)
 
DeyanMarkovski каза:
Не ти ли харесва предложението ми?
честно казано не познавам никой който да се съгласи да чати в този чат така че сори...
 
Re: a

vetzkov каза:
радвам се че темата стана дискуция , но все пак някой няма ли да ми помогне (освен предложението на деян)
Искам да ми пратиш идеята за сайта по ЛС и какъв домейн искаш. Все пак няма да инвестирам в нещо, което дори не знам дали ще има бъдеще.

Ако идеята ми хареса - имаш .com домейн от мене.
 

Горе