Искам съвет за Increase new domain authority

AeonSpoke

Member
Привет. Досега не ми се е налагало, но искам да вдигна бързо един нов домейн, който регистрирах за adult site. Имам някакъв бюджет от 1000 долара, но не знам как най-разумно да ги изхарча.

Направил съм добро сео off и on и само трябва да покажа на гугъл, че искам да станем големи приятели. :)

Ако купя някой стар entertainment домейн с quality links и го пренасоча с 301 към новия домейн, ще има ли ефект или просто ще пръсна една част от парите ей така...

Ако някой може да ми помогне с добър съвет и детайлна информация с трикове, готов съм да му платя, просто да стане по най-разумния начин.

bgmotiv

Member
Аз си поръчах ТОЗИ ГИГ от Файвър.ком ... Някакъв индиец (циганин) го предлага, но получих около 150 DA 60+ линка и 50 EDU/GOV ... за $15 е добре според мен.
Ако искаш мога да ти пратя моя репорт да видиш какво се получава. Успех!

ReminD

Well-Known Member
Аз си поръчах ТОЗИ ГИГ от Файвър.ком ... Някакъв индиец (циганин) го предлага, но получих около 150 DA 60+ линка и 50 EDU/GOV ... за $15 е добре според мен.
Ако искаш мога да ти пратя моя репорт да видиш какво се получава. Успех!
И нищо чудно, че вчера имаш тема защо сайта ти го няма в гугъл...

Започни с директории, няма да казвам кой е сайта, където има мноого директории, подреждаш ги по добавени наскоро и търсиш релевантни категории. Има и adult директории в които можеш да субмитваш, това с редиректите от доста време не става. Трябва време и контент.

AeonSpoke

Member
И нищо чудно, че вчера имаш тема защо сайта ти го няма в гугъл...

Започни с директории, няма да казвам кой е сайта, където има мноого директории, подреждаш ги по добавени наскоро и търсиш релевантни категории. Има и adult директории в които можеш да субмитваш, това с редиректите от доста време не става. Трябва време и контент.
Имам 10 сайта , като 7 от тях са на различна тематик и всички съм ги купувал. А този, който изчезна от търсачката е един блог с информация за настройки на уеб сървъри. Сайтът вече се появи и за момента всичко е ок, въпреки че Гугъл обявиха нов проблем

Горе