Искам съвет за Increase new domain authority

CrystalMountain

Active Member
Привет. Досега не ми се е налагало, но искам да вдигна бързо един нов домейн, който регистрирах за adult site. Имам някакъв бюджет от 1000 долара, но не знам как най-разумно да ги изхарча.

Направил съм добро сео off и on и само трябва да покажа на гугъл, че искам да станем големи приятели. :)

Ако купя някой стар entertainment домейн с quality links и го пренасоча с 301 към новия домейн, ще има ли ефект или просто ще пръсна една част от парите ей така...

Ако някой може да ми помогне с добър съвет и детайлна информация с трикове, готов съм да му платя, просто да стане по най-разумния начин.
 
Аз си поръчах ТОЗИ ГИГ от Файвър.ком ... Някакъв индиец (циганин) го предлага, но получих около 150 DA 60+ линка и 50 EDU/GOV ... за $15 е добре според мен.
Ако искаш мога да ти пратя моя репорт да видиш какво се получава. Успех!
 
Аз си поръчах ТОЗИ ГИГ от Файвър.ком ... Някакъв индиец (циганин) го предлага, но получих около 150 DA 60+ линка и 50 EDU/GOV ... за $15 е добре според мен.
Ако искаш мога да ти пратя моя репорт да видиш какво се получава. Успех!
И нищо чудно, че вчера имаш тема защо сайта ти го няма в гугъл...

Започни с директории, няма да казвам кой е сайта, където има мноого директории, подреждаш ги по добавени наскоро и търсиш релевантни категории. Има и adult директории в които можеш да субмитваш, това с редиректите от доста време не става. Трябва време и контент.
 
И нищо чудно, че вчера имаш тема защо сайта ти го няма в гугъл...

Започни с директории, няма да казвам кой е сайта, където има мноого директории, подреждаш ги по добавени наскоро и търсиш релевантни категории. Има и adult директории в които можеш да субмитваш, това с редиректите от доста време не става. Трябва време и контент.

Имам 10 сайта , като 7 от тях са на различна тематик и всички съм ги купувал. А този, който изчезна от търсачката е един блог с информация за настройки на уеб сървъри. Сайтът вече се появи и за момента всичко е ок, въпреки че Гугъл обявиха нов проблем

MXmZyph.jpg
 

Горе