Искате ли Иво пиф1 да ви остави

кажете искате ли иво пиф да ви остави за винаги ако е така всеки да сабере от касичката си по 1$ и ви обещавам че нема да ме види те.... аре да ви видия са колко сте отворени.....
 
От: Искате ли Иво пиф1 да ви остави

fuckoff2.jpg
 
От: Искате ли Иво пиф1 да ви остави

Бахти наглото келешче.Ара махай се бе измекярин.
 
От: Искате ли Иво пиф1 да ви остави

1$ не сам видиял ако всеки се брукне исчезвам.....аз сам претприемач това е предложението ми .....
 
От: Искате ли Иво пиф1 да ви остави

Това го забрави, но ако всеки ти плесне по един шамар, ще ти горят бузките като китайски фенер :lol:
 
От: Искате ли Иво пиф1 да ви остави

кажете искате ли иво пиф да ви остави за винаги ако е така всеки да сабере от касичката си по 1$ и ви обещавам че нема да ме види те.... аре да ви видия са колко сте отворени.....

Има и друг вариант - админа да му публикува ИП-то, да се съберем пред тях и вместо по $1 - всеки да му вкара по една тупалка :)
 
защо да ни оставя за последните дни е написал към 200 поста с различните си никове (повече отколкото всеки друг еденичен участник във форума в последните дни) всичките му постове са почистени в кофата (не пречат на никои вече) (форума е на щрек да няма измами) =>

темите на иво пиф ще се ранкнат в търсачките и с голяма вероятност ще ни докарат макар и малко НО по качествени потребители отколкото самия иво пиф такаче с деиствията си ни помага да си намерим нови по свестни от него потребители (а аз съм сигурен че над 99% от намерилите форума през тези теми ще са по свестни от иво пиф)... защо да искаме да го гоним само ще го местим в кофата и ще го използваме :)
 
пиши си колкото искаш в кофата ние ще измислим как да го използваме това... нали ти казах от тези безмислени писания ще влязат във форума по свестни от теб потребители така че всъшност не пречиш а ни помагаш :)
 
От: Искате ли Иво пиф1 да ви остави

Някой адреса на този келеш има ли му го ? Че ме фкара 5 гущера вътрешно с 1 домейн. За 5 долара ше му чупим всички зъби.
 

Горе