Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

От: Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

[FONT=&quot]Седмичният Мега Джакпот предлага на членовете да купя билет за $0,10 и да спечелят наградата която възлиза на повече $400.

Е на тва му се вика мега джакпот ....
 
От: Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

Не ги слушай тия, те не разбират. Аз искам да печеля пари онлайн (може и оффлайн не съм претенциозен), без инвестиции и без абсолютно никакви познания.
Така че дай да се разберем кога ще ми ги носиш тези пари и къде. Ако ти е удобно направо у нас идвай всеки месец с чувалчето, че ме мързи и за това да се мръдна.
 
От: Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

Ubedena sam che tvoqta zaplata ne vazliza daje na tolkova... Tuk vsichki mai sa super bogati, no samo na dumi... ahahahahhaahahahahah sladuri :)
 
Каза човека който клика на реклами за една пета от стотинката :D
Give me a break .. or should I give you a brick?
 
От: Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

Ubedena sam che tvoqta zaplata ne vazliza daje na tolkova... Tuk vsichki mai sa super bogati, no samo na dumi... ahahahahhaahahahahah sladuri :)
Със сигурност, не всички изкарват 26 долара като стоят и кликат като ПЪЛЕН КРЕТЕН на реклами или пък като спамят предприемач и другите форуми и обясняват как се изкарват пари. Тъпа путка си , сигурно си и руса, по-добре се откажи от интернет, не знам трябва някакъв закон да има да не се допускат такива лица по-близо от 2 метра до компютри, пък камо ли до интернет.
 
От: Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

Абе не е ли забранено да се пише на шльокавица във форума? Има доста хора, които не са в България, но пак пишат на Български език.
 
Последно редактирано:
От: Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

Мале, 3 страници глупости. :)

Маце, добре си направила, че си избягала от тук. Може ли да ни спамнеш с 10 глупави постове, само и само да си пуснеш сайта, за който тук има (в случай, че си си направила труда, а ти явно не си) 100 теми, и как хора занимаващи се с това са гризнали дръвцето, а и не само. На мен ми се струва, че са го и пояздили диво и буйно. Второ, права си - в България сме, редно е да пишеш на кирилица, а не като пубер със силно проявено акне. Ако това ти е стилът, препоръчвам ти сайтове като vbox7, zamunda и подобни. Там ще ти е ОК. Там админите 5 пари не дават , ако ще и за майките им да пишеш. Тук си има и правила, като навсякъде. Така, че принцесо моя, ти май си за хранилка, не ние. Замисли се, 7000+ човека се понасят тук, само ти не го правиш. Аз лично бих потърсил проблема в себе си. ;) Приятелски съвет. Следващия път като храниш тези, които не ходят в чужбина да мият чиниии да слугуват, се замисли права ли си или не. И ако забеляза, сладур, хората се закачат с теб на темата, на която си писала, а не на лична основа, както ти направи. А и тук е 100 пъти по-добре. Да им гледам на ония кривите нации социалните проблеми. Лиглювци, май си поприхванала нещо от тях. ;)
 
От: Искате ли да печелите пари онлайн, без инвестиции и без никакви познания?

Ubedena sam che tvoqta zaplata ne vazliza daje na tolkova... Tuk vsichki mai sa super bogati, no samo na dumi... ahahahahhaahahahahah sladuri :)

На 26 долара ли? :lol: :lol:
Ако не вземах толкова много пари като 26 долара, повярвай ми щях да ти стана реферал.

Сега се сещам ония стари години когато и аз почнах да цъкам на такива простотии, що народ зарибих, що клика отпрах, мина се не мина време и... хоп у киреча :lol:
Представям си каква тъпа физиономия съм направил като не можах да отворя сайта на онея кавали. Те забравили да си платят хоста(пък може и домейна не се сещам), май не го и платиха... :lol:
Сега ми е смешно ама тогава домата можеше да ми завиди, че не е толкоз червен като мен от яд, че си изгубих повече от месец за да скапя бутона на мишока. Е, поне десния още бачка ;)
После дойде реда на форекса, там ударих кьоравото, ама бая четене беше. Накрая се отказах и реших да инвестирам в някой по смислен проект, та така...

Това е горе долу моята кратка уеб биография.
 

Горе