Искат да ме съдят

Techky

Member
Колеги стана един проблеми . Играх в едни сайт prize.com . И играх и спечелих около 50-100 $ . Изтеглих си ги в paypal и онез какво направиха до 2-3 дни си ги изтеглиха обратно . И ми викат ,че ще ме съдят защото съм мамил и щели там адвокати ала бала .. Възможно ли да ми направят голям проблем и особено като нямам 18 ?
 
От: Искат да ме съдят

Колеги стана един проблеми . Играх в едни сайт prize.com . И играх и спечелих около 50-100 $ . Изтеглих си ги в paypal и онез какво направиха до 2-3 дни си ги изтеглиха обратно . И ми викат ,че ще ме съдят защото съм мамил и щели там адвокати ала бала .. Възможно ли да ми направят голям проблем и особено като нямам 18 ?

не се притеснявай - ПайПал са крадци и боклуци и като такива предимно теглят от дела срещу тях а не обратното - друг е въпроса че досега никой не е успял да ги осъди щото имат здрави адвокати

същото се отнася и за gambling-сайта - нямат полза от съдебни дела срещу юзъри щото хазартът ходи по ръба на закона и собствениците на такива сайтове не са луди да вдигат пушилки

а и България едва ли е ключова държава за американците та да правят показни дела

пий една студена вода и повече не се занимавай с мошеници
 
От: Искат да ме съдят

дано да не се занимават с мен , че не искам проблеми за такива глупости ..
 
От: Искат да ме съдят

Ако поставиш хай скор ти плащат??? Баси якото, почвам да цъкам.
 
От: Искат да ме съдят

Призетата са си зарибявка. Едно време разцъквах за кеф. Натрупах някакви точки пък с тях си поръчах някакви подаръчета на търг за 3-4-5-6-10 пъти по-висока цена... ей атака за спорта, просто за да дойдат веднага а не да се редя на опашки и да чакам сумати време. Та така де... подаръчетата си дойдоха, изпратиха ми и стикерчета и разни други детски зарибявки. После открих, че има хакове. Поцъках малко и с тях ама ми дотъпя и тъй. Поне призето не го гласете към букс-овете :D
 
От: Искат да ме съдят

п.п. Колега, "искат да ме съдят - алаб-бала" не ни говори нищо.. поне на мен не. Ако дадеш точно текста в какво те обвиняват можем да ти дадем някой по-конкретен отговор ;)
 
От: Искат да ме съдят

абе ти че си послъгал послъгал си личи си...
яд ме е че се правиш и правиш и нас на балами и не си казваш истината...
ние нема да ходим да свидетелстваме

АМА Е РЕДНО КАТО ИСКАШ ПОМОЩ ТУК ДА НИ КАЖЕШ ИСТИНАТА!
щото ти наистина си ползвал чиитове и си лъгал :)
не да ни баламосваш че си играл честно, а те те обвиняват несправедливо!
както и да е... друг път като лъжеш и като ти платят - тегли парата веднага и бегай !
 
От: Искат да ме съдят

Колеги стана един проблеми . Играх в едни сайт prize.com . И играх и спечелих около 50-100 $ . Изтеглих си ги в paypal и онез какво направиха до 2-3 дни си ги изтеглиха обратно . И ми викат ,че ще ме съдят защото съм мамил и щели там адвокати ала бала .. Възможно ли да ми направят голям проблем и особено като нямам 18 ?
Абе Колио това ти ли си ? :D

Или ти си Алекс.... Извинявай може да е съвпадание ама двама авери вчера точно затова ми писаха в скайп и пак беше подобна сума ;D
 

Горе