Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да, аз съм стигал 150%.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Искам да ви се похваля. Някой стигал ли е 50% обхват, на публикация, без снимка ?
Под 50% имам в предвид - обхват половината от харесалите страницата :|:beer:

Честито, страничката ти е малка нали?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Влязохме в Европа, пейте от сърце,
Ще станем европейци, пляскайте с ръце,
За цената после ще се разберем,
Важното е, че сме европейски член!

Това е добро :) Няма да ти досаждам повече в темата. И ти predpriema4 - съветвам те - докато не направиш поне няколко десетки мнения - не е желателно, да пишеш маловажни неща в темите, за да не се подразнят, като така ще намалиш вероятността - да те перне някой реп по главата. Реп, ако не знаеш - е лошо мнения за теб, плюс забрана да публикуваш теми. Така е в този сайт. Дори предприемачи който са от няколко години тук - имат страхопочитание от администраторите. А ние новите сме си направо с единия крак навън. Трябва да уважаваме старите кучета.
redrum, виж какъв мазник съм :D
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Първото изречение не го разбрах ама айде. За второто: Ако става въпрос за описанието на сайта под малката снимка. Да можеш да го промениш и при 1 харесване на страницата. Има изискване за дължината му и ако си напляскал някакъв дълъг текст, не го запаметява.

май не ме разбра страницата вече има 180 харесвания, но просто съм написал някакво тъпо описание не изглежда добре (поне е на кирилица) и искам да го сменя, но просто не ми дава.. цъкам си записвам го цъкам ОК и пак се връща на същото :D

Та затова питам дали само аз имам такъв проблем :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз ще ти Отговоря :p
Описанието е дълго. Думите са в повече или ако вкарваш линк за описание - е голям /дълъг.
Пробвай да с по - малко описание, ако не стане - още с по - малко и така, докато стане.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Имам въпрос.
Прегледах постовете, но не видях да е задаван такъв. Какво се случва - при разгласяне на страницата / публикацията, как се разглася и дали е много ефективно това разгласяне - минимума е 4 евро - ако се, се плати за разгласяне 4 евро - ОКОЛО колко хора биха видели обекта, който е разгласен - 100, 1000, 5000 ... ?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

май не ме разбра страницата вече има 180 харесвания, но просто съм написал някакво тъпо описание не изглежда добре (поне е на кирилица) и искам да го сменя, но просто не ми дава.. цъкам си записвам го цъкам ОК и пак се връща на същото :D

Та затова питам дали само аз имам такъв проблем :)

Пробва ли с по-къс текст без линк, дали ще се промени? Виж си и линка. Ако трябва ми пиши на лично със страницата и какъв текст искаш да сложиш. Е на Todorovva и тя същото ти го е написала.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Дайте някаква идея за по-бързо разпространение на страница - освен спаменето по групи и други страници - доказан, ама не достатъчно лоялен метод...
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Дайте някаква идея за по-бързо разпространение на страница - освен спаменето по групи и други страници - доказан, ама не достатъчно лоялен метод...

Влизаш във "s4s" групи и започваш да разменяш линкове като този вариант не е много добър тъй като след това тези харесвания 50% от тях дори и повече не работят, но все пак става :) това е безплатния вариант, другото е да си платиш
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Колеги,от 24-25 септември reach-a e намалял с около 35-40% , някой може ли да предположи на какво се дължи това,временно ли е...?Забелязвам и,че импресиите на постовете не се отчитат правилно,вчера пост с над 300 харесвания имаше 3 импресии.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Или ми покажи страницата, или само ще гадая. Може да има няколко прични:

- бъг във фб
- кофти постове
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Или ми покажи страницата, или само ще гадая. Може да има няколко прични:

- бъг във фб
- кофти постове
Имам много страници,във всички е еднакво,кънтента,който се качва обаче е различен.На повечето е през Hootsuite, но има и такива,които се поддържат ръчно,и в двата случая се наблюдава спад.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ами стреми се да го вдигнеш :) Това с хутсюта е ташак работа.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Или ми покажи страницата, или само ще гадая. Може да има няколко прични:

- бъг във фб
- кофти постове

Напоследък нещо става с фб, скапаните постове преди събираха минимум 500 reach, а от вчера супер коментиран и споделян клип - 40 reach.

ПП: Става въпрос за малка страница с 1000 харесвания

ПП2 Сега пък е с 3000 reach ...
 
Последно редактирано:
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Влизаш във "s4s" групи и започваш да разменяш линкове като този вариант не е много добър тъй като след това тези харесвания 50% от тях дори и повече не работят, но все пак става :) това е безплатния вариант, другото е да си платиш

КАКВО е s4s бе аматьор (като ше се равиш че помагаш - обяснявай като хората) ?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

КАКВО е s4s бе аматьор (като ше се равиш че помагаш - обяснявай като хората) ?



С това държание на дали ще тръгне някой да ти обяснява на теб. Но за другите да кажа който не знае "s4s" в превод означава "Share for Share", на български споделяш някоя страница или даден пост от друга страница след което те споделят твоята страница или пост във тяхната страница :)
 

Горе