Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Няма смисъл да ги махаш, съсредоточи се върху новите
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Направих нова страница, вече към 200 фена, само истински. Малко по малко растат.
Новата рийч 30-80 от 193 фена
Старата рийч 170-300 от 7987 фена
Това нормално ли е?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Направих нова страница, вече към 200 фена, само истински. Малко по малко растат.
Новата рийч 30-80 от 193 фена
Старата рийч 170-300 от 7987 фена
Това нормално ли е?
Така е отначало. Феновете ще растат, но риича няма да се увеличава пропорционално.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

При промотиране на фейсбук страница срещу всяка сума пише средно колко души се очаква да харесат.
Въпросите ми са:
- Реални ли са тези потребители (може и тъпо да звучи, но все пак..)
- потребителите наясно ли са, че харесват страницата ми или фейсбук им я харесва автоматично или не отговаря на интересите им по един или друг начин (отново може да прозвучи тъпо и нелогично.. все пак даваш парите на фейсбук а не на някой случаен)
- Само при харесване ли ми тегли пари от вложената сума (или там както се води - баланс/бюджет) или е на ден? Например ако за цял ден никой не прояви интерес да хареса това означава ли, че пак ще ми вземе инвестираните пари за деня?
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

При промотиране на фейсбук страница срещу всяка сума пише средно колко души се очаква да харесат.
Въпросите ми са:
- Реални ли са тези потребители (може и тъпо да звучи, но все пак..)
- потребителите наясно ли са, че харесват страницата ми или фейсбук им я харесва автоматично или не отговаря на интересите им по един или друг начин (отново може да прозвучи тъпо и нелогично.. все пак даваш парите на фейсбук а не на някой случаен)
- Само при харесване ли ми тегли пари от вложената сума (или там както се води - баланс/бюджет) или е на ден? Например ако за цял ден никой не прояви интерес да хареса това означава ли, че пак ще ми вземе инвестираните пари за деня?

1. Потребителите са напълно реални.
2. Наясно са, че харесват страницата. Тя се рекламира пред точно определена аудитория.
3. Парите ти за деня ще бъдат изтеглени без значение колко човека харесат страницата. Няма вариянт, в който никой да не ти like-не :) Както сам писа по-горе от фейсбук дори си пишат от колко до колко фена можеш да получиш за съответната цена.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

При промотиране на фейсбук страница срещу всяка сума пише средно колко души се очаква да харесат.
Въпросите ми са:
- Реални ли са тези потребители (може и тъпо да звучи, но все пак..)
- потребителите наясно ли са, че харесват страницата ми или фейсбук им я харесва автоматично или не отговаря на интересите им по един или друг начин (отново може да прозвучи тъпо и нелогично.. все пак даваш парите на фейсбук а не на някой случаен)
- Само при харесване ли ми тегли пари от вложената сума (или там както се води - баланс/бюджет) или е на ден? Например ако за цял ден никой не прояви интерес да хареса това означава ли, че пак ще ми вземе инвестираните пари за деня?
Ако ме питаш, не се занимавай. Супер неефективна е рекламата от ФБ и цените са в пъти по-високи от лайкджакинг. Е, ако искаш да са строго таргетирани, предполагам нямаш друг избор.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ако ме питаш, не се занимавай. Супер неефективна е рекламата от ФБ и цените са в пъти по-високи от лайкджакинг. Е, ако искаш да са строго таргетирани, предполагам нямаш друг избор.

Глупости, платена реклама достига хубав reach + това е 100 процента реален, но все пак се плаща
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Относно дигане на likes в страницата наистина не си заслужава :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Имам страница с 11000 фена и нспоследък рийча ми няма и 100
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Глупости, платена реклама достига хубав reach + това е 100 процента реален, но все пак се плаща

Правилно...рийч... а нови фенове?:twisted:
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да, ако двете страници са с еднакви имена, то тогава има опция да бъдат слети.

Здравейте,може би банално,но ако мога и аз да си го изясня.Значи,имам два ФБ профила,които ще направя фен страници.Искате да кажете,че мога да ги направя с две еднакви имена и да ги слея в една страница?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Изискването е страниците ти да са с под 200 Like, тогава можеш.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Искам да попитам някои за съвет относно феисбук.Които иска да ми помогне моля да ми пише на лично!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Искам да попитам някои за съвет относно феисбук.Които иска да ми помогне моля да ми пише на лично!

Страшен си, толкова теми оспами, и толкова стари вдигна, та или имаш голям зор/ама едва ли/, или спамиш за мнения/по-вероятно/.

Та честито и от мен - червено :twisted:
то барем текста ти да е различен, ама ти навсякъде копи/пейст

п.с. Па питай на ЛС, ако знаем ще кажем :D
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Трябва ми някой, който има опит в пускането на платени реклами във Фейсбук. Имам няколко въпроса, на които не мога да си отговоря.
Ще се радвам ако някой ми отдели 5 минутки. :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Някой пробвал ли да измагери ID на баннат профил с фотошоп?
 

Горе