Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Пичове, малко помощ - от къде да намеря купон за нова ФБ страница?

Потърсих във форума, но нещо не успявам да открия!

И аз това питам. Мой приятел си направи наскоро страница и без да въвежда никакви данни за плащане си е пуснал реклама. След това видял, че разполага с 100$. И рекламата си върви и се трупат лайкове и т.н. Въпроса ми е как се сдобива човек с такова нещо? Той нищо не е правил, явно защото му е първа страница на акаунта или нз. Някой по запознат да коментира :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Правил съм си няколко страници във фейсбук и до сега не са ми давали такава сума за реклама :) Странно нещо, може да е имало някаква прИмоция :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Приятели предложете ми подобни приложения, като Hootsuite ????
Въпроса е да са работещи разбира се!
Благодаря предварително!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Проблем със сайт!
Споделям във Фейсбука линк и не ми зарежда публикация......
Пускам в дебъгера пише това: Error parsing input URL, no data was cached, or no data was scraped.
Обнових версията на Уордпреса изключих плъгина за кеш и същата работа за момент 1 линк успях да дебъгна и да се покаже във фейсбук, но до там! Идеи, какъв може да е проблема? Някой да е имал подобен.....?

Поздрави
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Имам проблем с рекламите във Fаcebook вече не ми позволява да сложа максимален бюджет под 5 долара, въпреки че пише, че минимума е 1. Някой от вас имал ли е подобен проблем.

Благодаря!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

На мястото, където пише 5.00 долара, пробва ли да въведеш ръчно сумата 1.00 или по-малко? Защото при мен няма проблем...
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да пробвам. и ми пише че минимум е 5 по някога и 12 и не иска да сложи по малко от 5. A нямат контак и незнам какво да правя. Сега едитвам сътари реклами зада мога да пускам за по по малко.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Не би трябвало да има проблем, ако си избрал 1 долар дневно.Ще дадеш ли скрийншот да видим за какво става въпрос.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Успях да го излъжа. Не можах да направя скриншот но каквото и да правех искаше да е минимум 5$ дори и от телефона при направена кампания казваше, че е минимум 5 без значение менюъл или автоматичен бид. Успях да го оправя като влязох в настройките на акаунта и без да променям нищо дадох да ги запази след това ресетнах колко съм изхарчил за реклама до сега и се оправи. Не знам кое от двете помогна понеже ги направих едно след друго.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да му се незнае пак започна да го прави. Не знам какво да правя иска все минимум 5 долара. Давайте съвети колеги.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Пусни скрийншот на проблема - ако не се събира на екрана, пусни два скрийншота, че ми стана и на мен супер любопитно.
Също - дай инфо за страницата, колко фена е и колко до сега има пускани реклами.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ето това съобщение показва и реда със цената стои червен.
Страницата е със 7000 фена и са пускани над 200 реклами до сега.
Виж файлът 13274
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Фейсбук група.
Здравейте аз имам група в фейсбук от 8000 човека от 70 % от членовете се интересуват от Форекс търговия колко ли може да струва ако реша да я продам
Членовете са от цял свят
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Фейсбук група.
Здравейте аз имам група в фейсбук от 8000 човека от 70 % от членовете се интересуват от Форекс търговия колко ли може да струва ако реша да я продам
Членовете са от цял свят

Ако смяташ, че с продажбата на една такава страничка, ще прибереш едни ГОЛЕМИ пари, си в грешка. Повече от 3 стотинки на фен според мен много малко хора ще ти дадат. Моето мнение, че при една подходяща монетизация в дългосрочен план такава фейсбук страничка би ти донесла повече дивиденти.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте, някой знае ли как се прави връзката така вместо www.site.com да пише примерно tumblr.com или нещо друго ето както е тук...Виж файлът 13674
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте , искам да знам как да градя лайкове и виждания на постовете в фейсбук и да правя фолоуери в инстаграм - посъвейтвате ме ако обичате!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

За ФБ имаш два варианта - с реклама или със съдържание и лайкване на чужди публикации. Първото е по-бързо и скъпо, второто е евтино, но бавно. :)
За Инстаграм - можеш да лайкваш и да последваш други акаунти в социалката. Отнема време, но ако имаш хубав акаунт, ще ти връщат последования. Не съм на 100% сигурна дали имат опция за реклама, оптимизирани за последователи. Там ще те излъжа. :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Фейсбук трие видеа с обосновка, че съдържанието принадлежало на друг. Това от скоро ли е или винаги си го е имало?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Фейсбук трие видеа с обосновка, че съдържанието принадлежало на друг. Това от скоро ли е или винаги си го е имало?

Не е от скоро. По мое мнение именно с видеата са най-стриктни, особено ако си голяма страница и качиш видео с музика(допълнително сложена, а не записана), тогава винаги трият заради copyrights, а понякога и ти слагат предупреждения, 24ч забрана да публикуваш(само на лс-та може да отговаряш) и такива подобни.
 

Горе