Искъм да докладвам сайт за голяма измама в гоогле как да го направя?

От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Благодаря на хората които помогнаха истински на базикащите се дано не ви се случи на вас. Да ви окрадат паричките и страниците над които сте положили доста усилия да ги направите. Свързах се гоогле със правният им отдел писах и paypal.com. абе тия американци са най-големите крадци и мошенци а изкарвт нас българите пирати егати то по-големи крадци от американците маи няма по земята наречена интернет.


P.S. Дори драснах едно любезно писамце на американското посолство първо да си оправят тяхната къщичка после да се месят в нашата
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Е тва с арменския поп ме свали от стола :D
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Дано поне английскатата ти граматика и правопис са на по-високо ниво от представеното българско такова, че иначе едва ли някой ще ти обърне внимание.
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

чак и на посолството писал, по-вероятно е арменския поп да ти обърне внимание
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

В такъв случай се прави следното - намираш си нямолко форума (напр. този става). Намираш подходящата секция от форума (напр. "Webmaster's Off Topic") и пишеш една тема със заглавие:

Ако форумът е на английски:

Код:
името-на-сайта-който-те-е-измамил.com  scam

Ако форумът е на български:

Код:
името-на-сайта-който-те-е-измамил.com  измама

В темата пишеш с какво точно са те измамили и т.н.

Има даже и специализирани форуми:

izlugan.com (български език)
ripoffreport.com (английски език)

Може да пишеш и в универсални форуми.

По този начин когато бъдещите клиенти на "името-на-сайта-който-те-е-измамил.com" напишат името на сайта и "scam" ("измама") в Google ще излиза твоето оплакване.

Когато купуваш услуги ползвай Google като пишеш "името-на-сайта-който-те-е-измамил.com scam" и ""името-на-сайта-който-те-е-измамил.com измама".

Разбира се може да потърсиш и адвокат - той ще те посъветва какво да правиш. Ако кажеш какъв точно е проблема и кой е сайта може и някой да ти помогне безплатно.

И не ползвай PayPal за купуване на съмнителни продукти/услуги и най-вече за получаване на пари от съмнителни изпращачи!
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Благодаря на хората които помогнаха истински на базикащите се дано не ви се случи на вас. Да ви окрадат паричките и страниците над които сте положили доста усилия да ги направите.

Подобно ....
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Това , че си тъп и наивен и си си дал акаунта/ паролата през някои phishing сайт , си е лично твой проблем!
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Няма смисъл да гадаем. Явно човекът няма да каже нито кой сайт го е измамил, нито някакви други подробности.
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

В такъв случай не можем да му помогнем. Да ходи да се оплаква в полицията (от там като му кажат, че ще кажат на НАП да му направят една ревизия от къде ги има тези пари, които са му откраднали бързо ще оттегли жалбата).
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Да ходи да се оплаква в полицията (от там като му кажат, че ще кажат на НАП да му направят една ревизия от къде ги има тези пари, които са му откраднали бързо ще оттегли жалбата).

Що плашиш хората сега :mrgreen: Всички знаем, че нямат връзка службите една с друга .:mrgreen:
 
От: От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Що плашиш хората сега :mrgreen: Всички знаем, че нямат връзка службите една с друга .:mrgreen:

Какво значи нямат връзка? От къде знаеш? Ти да не си агент под прикритие на някоя от службите?
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Не , но съм виждала кореспонденция между различни министерства. МВР и НАП не са едно министерства , както и МВР и съда, резултата го виждаме всички . Ако имаха връзка и работеха в синхрон нямаше да сме на това дередже.:mrgreen:
 
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Сайта които ме измами е bounceweb.com това е хостин компания платих за една година близо 150 долара за хоста след 1 месец ми спряха хоста и не ми дават никакво обеснение защо ми е спрян хоста. Поискъх си парите но не ми ги връщат. Писах на PayPal.com от там блокираха сметката на сайта но проблема има развитие там са ми качени страници за които съм положил доста труд и бази данни исъкм да си ги взема. Но и това не ми позволяват. Те не са тяхна собственост. Получих писмо от PayPal.com че ще опитат да ми върнат паричките остава въпроса как да си взема съдържанието как да си го изтрия така че те на не могат да го ползват и да си възтановя изгубините авторски неща. И още нещо свързах се справния отдел на гоогле от там имам отговор ще проучат въпроса. Очаквам отговор от там до 72 часа. А и не съм си давал даните за PayPal.com на други сайтове не съм толкова малаумен.
 
Последно редактирано:
От: Здравейте помогнете ми моля спешно е

Ако сайтът ти е клипчета точка ком вероятно са ти го затрили в резултат от оплакване. Според договора, който си сключил с доставчика на уеб хостинг могат да ти изтрият акаунта, ако те хванат да разпространяваш крадено съдържание (т.е. ако имаш клипчета, за които нямаш разрешение от собствениците на издателски права). Най-вероятно някой твой конкурент те е изпял на доставчика на уеб хостинг.

Освен това според договора, който си сключил те не носят отговорност, ако съдържанието ти се изгуби. Ти трябва да си правиш редовно архиви (бекъпи) за да няма загуба на данни.
 

Горе