Истина ли е това с adfly?

Така е, не се правят лесно 5 000 клика за 5$ , освен ако нямаш страница с много посетители, и от там не правиш спам, за да цъкат и т.н. Понеже нямам такава страница/група , а отделно мразя фрази като - ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СЕ СРИНА! , ШОК , УЖАС!!! @RealMoney, нямам никакво желание да се проявявам като конфликтна личност, или да те плаша с нещо, изобщо не съм такъв, просто не ми хареса това, което каза, защото може и да не ми повярваш, но не съм като повечето ходещо по дискотеки, пушейки и т.н. Но това си е друга тема, и не обеждавам никого в нищо. @viking , Може ли макар и на ЛС да кажеш някое изречение за "fiver" , може да е подходящо.
 
Никой няма да ти каже направи това, за да изкараш ей толкова пари. Всички спе пробвали много неща, учили сме се в движение и така стават нещата. Проба грешка оставяш едно, хващаш друго, четеш, опитваш и вървиш напред.
 
Рагледах го сайта, стана ми ясно. Пишеш си обявя, че изработваш нещо, и чакаш някой да ти поръча. Би било много трудно, там вече са се наредили хора, с изключителен рейтинг на първите страници, а ти ако пуснеш тема ще те набута назад. Като цяло от повечето неща, най ми се отдава инсталирането на Wordpress сайт , но тук във форума след време ще мога ли да предложа тази си услуга? Инсталиране на Wordpress сайт със или без тема?
 
Рагледах го сайта, стана ми ясно. Пишеш си обявя, че изработваш нещо, и чакаш някой да ти поръча. Би било много трудно, там вече са се наредили хора, с изключителен рейтинг на първите страници, а ти ако пуснеш тема ще те набута назад.
Пожелавам ти тогава да си следващия Марк Зукърбърг, щото ще трябва да те разочаровам, конкуренция има навсякъде и е голяма.
Пълно е с хора, които искат да са spoonfeeded, ама няма как.
Трябва сам да търсиш, да се интересуваш и да имаш желание да успееш. Всичко зависи от тебе. Реално, за да не можеш да постигнеш целта си от 200лв/месец, то причината си ти и това, че те мързи.
Аз ти давам пример за fiverr, тъй като е най-лесно и аз съм го доказал за себе си, като свалих от инстаграм 1000 снимки за 2 мин, архивирах ги и почнах да ги продавам за 5$, като профила ми беше с 2 ордера преди това и 2 негативни рейтинга, тоест аз почвам с 0% рейтинг. За месец мисля, че изкарах към 100тина долара от 1 гиг с такъв убит профил. Ако реално беше взел на сериозно идеята, вече щеше да си научил, че има групи за feedback for feedback, където можеш да си направиш профила с "изключителен рейтинг".
Варианти да правиш пари онлайн има много, но са малко хората, които успяват да ги намерят, а още по-малко са хората, които не ги мързи да ги пробват и развият.
Или не си гладен, или нямаш амбицията и дисциплината, за това не успяваш.
Чети, търси рано или късно ще успееш. За теб би трябвало да е достатъчно само думата "fiverr", "CPA Marketing", "Social Networks Growth" и от тука нататък ти да си проучиш сам и да започнеш от някъде.
Take action.
 
Много от нещата, които ми казваш не съм си представял, че биха могли да сработят. Например това с 1000-те снимки от Instagram , това го чувам за пръв път, кой би платил $ (??) за снимки, които може и той да изтегли? Не ме мързи, просто четох за много неща, от някои се отказвах, защото или не ги разбирах, или пък за България имаше съвсем малък брой задачи. Fiverr е хубав сайт, но трябва да можеш поне нещо от задачите, които ти предлагат. Ако мислиш, че това с Instagram снимките би могло да се получи и при мен, ще е хубаво тук, или на ЛС да опишеш какви са били снимките, и дали би могло да се получи същото и при мен, макар и да не са 100$ за месец. Благодаря за насоките!
 
Аз ги използвах известно време, плащат. Но не стават за основен източник на кинти, поне по начина, по който ги ползвах аз.

Като цяло съм на + от тях, защото единствената занимавка е регистрацията и инсталирането на добавката за уордпрес, която генерира автоматично линковете :)
След като ми "платиха" домейн+хост на проекта ги спрях.
 
Много от нещата, които ми казваш не съм си представял, че биха могли да сработят. Например това с 1000-те снимки от Instagram , това го чувам за пръв път, кой би платил $ (??) за снимки, които може и той да изтегли? Не ме мързи, просто четох за много неща, от някои се отказвах, защото или не ги разбирах, или пък за България имаше съвсем малък брой задачи. Fiverr е хубав сайт, но трябва да можеш поне нещо от задачите, които ти предлагат. Ако мислиш, че това с Instagram снимките би могло да се получи и при мен, ще е хубаво тук, или на ЛС да опишеш какви са били снимките, и дали би могло да се получи същото и при мен, макар и да не са 100$ за месец. Благодаря за насоките!
Щото хората ги мързи да си ги свалят, а от инстаграм, за да сваляш за 1 мин целия профил със снимките си трябва отделен софт.
Тука пак искаш да ти кажа, какво точно да направиш, вместо сам да се напрегнеш да измислиш.

Колкото до adfly, пресметни си за 50к клика колко $ ще изкараш, аз отдолу ще пунса 50 000 мои клика, CPA.

51 050 19 941 $7 112,97
 
Добре, няма да те питам, поне може ли да ми кажеш какъв профил трябва да е, че да си платят за тези 1000 снимки? Или те ти казват? Иначе до adfly ме отказахте, за там се иска фб страница, в която да има голям трафик. Не го виждам за момента.
 
То щото точно ако си развиеш страница в фейсбук/инстаграм с голям трафик от топ страни, ще монетизираш с адфлАЙ :D:D


https://www.instagram.com/boxinghighlights/
Ей ти пример кво да направиш, тая страница вади 5000$/месец без напрежение.
 
Че и от Инстаграм ли може да се правят пари? :D Ако може там по-добре, 1 минутка клип. Добри месечни пари вади. Браво на човека!
 
Разгледах добре нещата с Instagram, може да качваш снимки с цитати и ако имаш повече Followers, ще получаваш пари. Слагали са се някакви линкове в описанието на профила. Всичко почвало от 5к followers, чух от доста клипове за това, но за партньорството отново никой не показва как става... Някои казват, че за да получаваш пари, трябва тези, които те следват да купят от дадения продукт на спонсора ти. Ще си направя нов instagram профил, да кажем всичко свързано с бокс и фитнес - цитати, видео клипове, снимки,, Знам, че няма да дойдат още утре 5-10к последователи. Но и да ми отнеме 2-3 месеца, не е много работата. Да качиш на ден по 2-3-4 снимки, видео или каквото и да е. Благодаря за идеята, ще се съсредоточа първо върху профила, но после идва същинската част, а именно спонсора. Не знам как ще се справя там, но мисля да не се отказвам. Целта не ми е да изкарвам месечно от instagram 1000$ + . Макар и 100$ да са, е много добро начало.
 
Т.нар "спонсор" линк е афилиейт линк -> www.ofervault.com
"Партньорство" такъв филм няма, пари са правят от shoutouts - реклама. пример: 2-6-12-24ч - 10$ 15$ 25$ 50$.
 
Това точно за Instagram ли е? Понеже бях чел, че трябвало да имаш 5 000 да те следват, и чак тогава. Не се дразни, някои неща не са ми ясни, преди не съм използвал такъв тип реклами като цяло... Фокусирам се изобщо към инстаграм профил с цитати върху снимки и клипове. Като гледам какви профили има, не се изискват много добри умения... Само, че Instagram как ли плащат? Този линк дето си дал какъв е? Ще е хубаво, ако има някой, който е работил и е бил спонсор с Instagram, че да ми обясни как става това...
 
Има спонсори, примерно имаш много followers, и в описанието си слагаш да си закупят продукт, от спонсора ти и получаваш някакви проценти от цялата работа. Но това е умряла работа... Shoutouts реклама не ми говори нищо, защо някои го приемат толкова сериозно, при положение, че преди не съм се занимавал със соц. мрежи. Нямал съм дори страница във Фб...
 
Има спонсори, примерно имаш много followers, и в описанието си слагаш да си закупят продукт, от спонсора ти и получаваш някакви проценти от цялата работа. Но това е умряла работа... Shoutouts реклама не ми говори нищо, защо някои го приемат толкова сериозно, при положение, че преди не съм се занимавал със соц. мрежи. Нямал съм дори страница във Фб...
Ти така всеки ден ще си сменяш приоритетите и "методите" докато не се озовеш в hell circle. По-добре си дай малко почивка.
 
Няма да си сменя нищо, приоритет ми е да развия инстаграм страница с поне 2-3 к последователи, знам, че ще стане за месеци, но това не е проблем. По-горе дадох страница за пример, и ми казахте, че тази страница взима по 5 000 $ месечно. По какъв начин? В Ютуб никой не показва как става...
 
Първият начин е да сложа линк в описанието на профила, и който си купи дадения продукт ми дава част от парите. ( не ми върши работа ) За този shoutout, качвам снимка в профила си на този, който иска реклама ( репоствам я ) и ми дава 2-3 лв ... Обаче големите профили с много последователи не репостват такива неща. В профилите си нямат линкове, е как тогава печелят?
 

Горе