Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

"сисадминът break, който открадна най-големия български торент тракерсайт "

"Първоначално написано от break
Смях в залата, че и около нея..

Милиони... с тези рекламодатели???"


"Милиони, разбира се. Това, че на теб не ти се вярва е съвсем, съвсем друга история И лично твой проблем"

Може пък да има представа момчето, знае ли човек.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

"сисадминът break, който открадна най-големия български торент тракерсайт "

"Първоначално написано от break
Смях в залата, че и около нея..

Милиони... с тези рекламодатели???"


"Милиони, разбира се. Това, че на теб не ти се вярва е съвсем, съвсем друга история И лично твой проблем"

Може пък да има представа момчето, знае ли човек.

Не е странно, и то никак, но форума ссе посещава от всички големи и малки имена в IT сектора. Изключеам тези, за които IT е местоимение в аглийския, ако ме разбираш. :)

Ще се радвам да влизат хора от тази област, включително и админа на. нет, и да черпят идеи от тук, както и да се задържат повечко, за да сме си полезни. Дано има още информация по случая, но вярвам, че ще има и още новости около сайта.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Ами още по-зле за него тогава щом знае :) Ако са се скарали за жълти стотинки, значи са мега зле :) Пък и нали сисадмина, дето си "прибрал" сайта бил на заплата. Отде да знае той колко пари са прибирали лапачите? Това, че е на негово име домейна, не значи, че всички афф. сметки са на негово име и че има достъп до тях.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

в .net в лявата колонка се появява това при мене:
Посоченият линк не е позволен от настройките на приложението.: One or more of the given URLs is not allowed by the App's settings. It must match the Website URL or Canvas URL, or the domain must be a subdomain of one of the App's domains.
. Иначе промените в zamunda.net ми допадат, много по user-friendly е.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

в .net в лявата колонка се появява това при мене:. Иначе промените в zamunda.net ми допадат, много по user-friendly е.

Интересно е дали ще има ресурса и смисъл да направят един Апп. Не се бъзикам, който ми е споменал, че има смартфон, все се хвали че има и филми на него. Така де, повечето от тях. Иначе има какво още да си правят по сайта, за да се превърне в по-добро местенце. Не, че сега не е. Просто има още какво да покажат в бъдеще. :)
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

В .нет са пуснали собствен блог, гледам че имат намерения и да подкрепят българските продуценти и музика.

ПП: Преди две седмици изпратих запитване за реклама, никои не ми отговори. Явно парите са предостатъчно, щом бягат от рекламодатели.
 
От: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

В .нет са пуснали собствен блог, гледам че имат намерения и да подкрепят българските продуценти и музика.

ПП: Преди две седмици изпратих запитване за реклама, никои не ми отговори. Явно парите са предостатъчно, щом бягат от рекламодатели.
Определено не им липсва реклама. И аз съм се опитвам да се свържа за реклама, но явно съм им заети всичко като слотове. Дано все така да продължават. Забелязах и нещо, което не знам дали се е изписало преди в темата - поздравяват на линчни и дават няколко % в рейтинг. Което евалата. Добро впечатление ми прави .нет, лично на мен. ;)
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

bg-zamunda net to enti

Адресът на сървъра в DNS не може да бъде определен.

:confused:
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

bg-zamunda.net бачка ама от вчера zamunda.net нещо я няма
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Хмммм. към два часа снощи бях тама, и си бачкаше. :shock:

bg-zamunda.net бачка ама от вчера zamunda.net нещо я няма
 
Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

bg-zamunda.net бачка ама от вчера zamunda.net нещо я няма
Така ли, от вчера ли е така. Аз днес установих и даже не аз, ами ми казаха. И това ли е сега новия адрес? Да не са ги подгонили?
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Това bg-zamunda.net даже не е на замунда.нет... просто някой се опитва на техен гръб да печели

zamunda.ch
 
Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Това bg-zamunda.net даже не е на замунда.нет... просто някой се опитва на техен гръб да печели

zamunda.ch

Една личност от Ямбол го държи тоя сайт
 
От: Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

По-скоро са ги налазили много отвън и сървтра е крашнал, а фена явно още не се е събудил да го види. :)
Така ли, от вчера ли е така. Аз днес установих и даже не аз, ами ми казаха. И това ли е сега новия адрес? Да не са ги подгонили?
 
Re: От: Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

По-скоро са ги налазили много отвън и сървтра е крашнал, а фена явно още не се е събудил да го види. :)

И за това ли има 20 клонинга или просто сега е бума на торентите. ;) :)
 
От: Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Така ли, от вчера ли е така. Аз днес установих и даже не аз, ами ми казаха. И това ли е сега новия адрес? Да не са ги подгонили?

Не, този домейн .ch стои в хедъра на сайта още откакто стана драмата с "откраднатия тракер".
 
Re: От: Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Не, този домейн .ch стои в хедъра на сайта още откакто стана драмата с "откраднатия тракер".

Ясно, но си е клонинг, нали? В смисъл, можеш да си го ползваш с съществуващия акаунт от "оригинални" сайт? Абе, уж ги били бутали, а сега че чудиш в кой да влееш да теглиш. :)

Сори, че толкова тъпи въпроси задава, но реално не ми се налага да ги ползвам тези сайтове, но в същото време държа да съм информиран, защото този пазар е голям и богат. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Ясно, но си е клонинг, нали? В смисъл, можеш да си го ползваш с съществуващия акаунт от "оригинални" сайт? Абе, уж ги били бутали, а сега че чудиш в кой да влееш да теглиш. :)

Сори, че толкова тъпи въпроси задава, но реално не ми се налага да ги ползвам тези сайтове, но в същото време държа да съм информиран, защото този пазар е голям и богат. ;)

Ами мисля, че да. Регистрацията от .нет е валидна за .се (със сигурност - пробвала съм), но за .ch не знам, мисля, че и там е логично да е валидна.

Иначе си е огледален сайт.

Между другото, ако не ти се занимава с бг тракери, най-лесно е да видиш на субтитрите за кой релийз са и да си потърсиш в някой международен, примерно пиратбей, но пък българските са малко по-удобни и спестяват време.

Е, има и други освен замунда (не толкова големи де)..., примерно имаше някакъв дето се качват теленовели, един мастърс-тб, в който се качват стари, хубави екшъни и други филми с бг аудио, които са неоткриваеми дори в замунда и т.н.

Общо взето, всеки тракер си има свой чар. :D :D
 

Горе