Ицо Хазарта атакува Парламента

tedkata_m

Well-Known Member
Новата гореща политическа тема! Какво мислите за този негов ход? Ще доведе ли до отлив на неговите фенове или по-скоро ще подкопае малко от вота на ПП? Или пък ще повлияе положително на него и партията?

А спомняте ли си песента "Колега"?

Цитирам:

"В момента и ти си като всички – бит пес.
(в Парламента да лапаш пишки е бизнес)"

"(Искам да ида в парламентаа!)
Иди! – никога нема да имаш хемороиди. "
 
Ще подкопае ПП, това са избори за НС, там втори тур няма. Но в крайна сметка няма да се отрази, ще му се разпределят нула цяло и няколко процентите между влезлите. Хазарта е неистински, много, много отдавна ми е такова мнението за него. Позьор, който се опитва да го прикрива.
 
Хазарта е водач на листата в 25-ти мир, където ще се изправи срещу тиквун, Хр. Иванов и кака Кури. Интересно!

А точно вчера се разпространи новината, че ДБ се тресе от скандали, че Иванов и Ивайло Мирчев са изгонили членове на партията от гражданската квота, от които единствен посочен беше хазарта.

Не мога да кажа, че съм му фен, но човекът се е доказал като личност с позиция. Мисля, че се радва на широка популярност не само сред младите и като нищо ще отвее тиквун и Хр. Иванов във въпросния избирателен район.

Като цяло добра новина. :)
 
Мисля, че ПП е много по-интересна от "стуктурите" на БСП, мрънкането и "евро-атлантическите" ценности на ГЕРБ и шизофреничните изблици на ИТН, като последното аз и до ден днешен не мога да приема, че е част от политиката.
За Хазарта нищо не мисля. С неговата музика съм от дете и все още чат-пат си тананикам "нон стоп". До колкото виждаме нови лица и хората имат някакво желание да им дадат шанс и да рискуват с тях, аз бих покрепил. Държавата си е бизнес и, като всеки бизнес, наистина би било от полза на чело да има успешни бизнес хора. Ако приемем, че те нямат някакви задни мисли, разбира се.
 
Мисля, че ПП е много по-интересна от "стуктурите" на БСП, мрънкането и "евро-атлантическите" ценности на ГЕРБ и шизофреничните изблици на ИТН, като последното аз и до ден днешен не мога да приема, че е част от политиката.
За Хазарта нищо не мисля. С неговата музика съм от дете и все още чат-пат си тананикам "нон стоп". До колкото виждаме нови лица и хората имат някакво желание да им дадат шанс и да рискуват с тях, аз бих покрепил. Държавата си е бизнес и, като всеки бизнес, наистина би било от полза на чело да има успешни бизнес хора. Ако приемем, че те нямат някакви задни мисли, разбира се.
Впечатления, аз пък може би щото съм започнал с грандмастърите на световния и българския рап, такива като Ъпсурт и тн са ми семпли позьори.
 
Не е там въпросът. И аз имам все още "Квартал 41" на касетка. Дай да не си ги мериме по старост, че сигурно и двамата сме доста дърти.
 
Не е там въпросът. И аз имам все още "Квартал 41" на касетка. Дай да не си ги мериме по старост, че сигурно и двамата сме доста дърти.
Не е по давност. Спенс, Слим, ДРС и други от по-късния мейнстрийм не са претендирали да са нещо повече от "яки". Ъпсурт и хазарта, претендираха да са различни, хазарта все още претендира да е различен, но ми е монотонен.
 
Според мен си подляха вода. Ще откажат колебаещите се.
Конкретно при ПП няма колебаещи се. Има силна подкрепа и силна негативна кампания срещу тях. Колебаещите се гласуват за тия, дето не минават 4%. :)
 
  • Like
Реакции: colF
Конкретно при ПП няма колебаещи се. Има силна подкрепа и силна негативна кампания срещу тях. Колебаещите се гласуват за тия, дето не минават 4%. :)
Аз лично познавам доста хора, които се колебаеха дали да гласуват за ПП ( вместо ДБ ), сега със сигурност ще подкрепят ДБ. ( Говоря за хора от София, все пак ДБ са най-силни в София.
 
Много добър ход от ПП да вербува точно Ицето, много добър. Покрай него ще оберат доста вот на младежи, които иначе не гласуват. Най малкото им привлече вниманието с тоя ход към ПП. От гледна точка на ПР-а, перфектно меко казано.

Бедна ви е фантазията колко негови фенове има, които нямат представа какво се случва в държавата и ще гласуват само заради него. Браво Петков, браво Василев. Герберастите с право се притесняват и има защо. Желките им тролове вече се опитват да го изкарат като нещо лошо, ама няма да им мине номера.
 
сега със сигурност ще подкрепят ДБ.
Което е глупаво, защото хазарта в листите им по никакъв начин няма да има съществено значение. Нито министър на икономиката ще го направят, нито председател на парламента.
Мен повече ме притеснява фактът, че маяма и бабигенов няма да минат 4% бариерата и коалиционно управление анти-герб е трудно реализируемо. Огромен спад и при другите - ДБ и ИТН, с които ПП можеше да търси коалиция.
 
Започна се

245379277_411071647165524_1994809472272388427_n.jpg
 
Всъщност Христо Иванов няма да е в 25-ти МИР. Там водач на ДБ е някаква съоснователка на Майко Мила, която на предните избори е събрала над 7к преференции. Общо взето в софийските МИР ДБ ще водят, не мисля че софианци ще гласуват толкова за ПП. Те по-скоро ще печелят в провинцията, но знае ли човек, ще видим.
 

Горе