И да не забравите да си плащате данъците

giftbg.net

New Member
Не знам до колко са верни тези приказки но звучът потресаващо.


България по-бедна от страни от третия свят!


http://vbox7.com/play:e76f9396ac
 
От: И да не забравите да си плащате данъците

Че какво има за чудене.
Да има промишленост в България?
На времето Химко Враца държеше 7 (седем) % от световния пазар на карбамид. Сега де го?
Сега икономиката се държи на европарите, които идват. И затова се строят магистрали и "обучават" по всевъзможни курсове. Щото никой от Европа няма да ти даде пари да построиш завод.
 
От: И да не забравите да си плащате данъците

отдавна тая държава е отписана, всеки се спасява както може. аз само още се чудя при братовчед ми в германия ли да се чупя или при братовчедка ми в тайланд, клоня към тайланд, защото тя живее там от 2 години и е рай по думите и. скоро отивам на разузнаване и може да не се върна. на запад не ме кефи много, но пък на плажче под палмичка бива :)
 
От: И да не забравите да си плащате данъците

Папуасите са с по висока минимална заплата от БГ. Да се смееш ли, да плачеш ли не знам.
 
От: От: И да не забравите да си плащате данъците

Папуасите са с по висока минимална заплата от БГ. Да се смееш ли, да плачеш ли не знам.

Според мен е добре минималната заплата да е ниска, погледни го от бизнес страната - по-малко осигуровки се плащат :)
 
От: И да не забравите да си плащате данъците

отдавна тая държава е отписана, всеки се спасява както може. аз само още се чудя при братовчед ми в германия ли да се чупя или при братовчедка ми в тайланд, клоня към тайланд, защото тя живее там от 2 години и е рай по думите и. скоро отивам на разузнаване и може да не се върна. на запад не ме кефи много, но пък на плажче под палмичка бива :)

Бегай в Тайланд.
1. Слънце, вода, палми
2. Храната е страхотна (ако ядеш люто). Ако не ядеш люта, пак има какво :)
3. Има работа за всички.
4. Хората определено са по-дружелюбни от германците и по ведри

Ех, Тайланде, Тайланде...
 
От: И да не забравите да си плащате данъците

Не бих отишъл в Тайланд и някакви такива по-диви места. Ако искам тропици, малко ли има острови част от ЕС и.т.н. Дори и на някой див гръцки остров да идеш, пак ще е супер.
 
От: И да не забравите да си плащате данъците

Мога само да кажа на всички, внимателно да си помислят за кого да гласуват на следващите избори. Вече сме 22 години в преход и тъпчем на едно място. Видяхме че който и да дойде на власт все една и съща.

П.С. testkiwi пиши как е в Тайланд като се върнеш, че тука един приятел от казармата 3 пъти е бил там, но престоя му е 3 месеца на дестинация, и макар и за кратко останал е с много добри впечатления. Бил и е на Филипините но там нещо не му харесало, като видели европейци ги лъжели с цените, имало даже и нападения от гангстери. Но постоянно ми говори за Тайланд колко са отзивчиви хората там, и няма такава престъпност каквато имало на Филипините, и каза че с 200 $ на месец там можело да живееш като цар. Бил е на остров Патая и остров Пукет. Само за там ми говори и ме зарибява там да си купим имоти, двустайните апартаменти били 5 пъти по евтини от тука, храната била евтина... всичко. Само дето трябва да си ваксиниран че имало разни комари и мухички които хапели, и други опасни насекоми. Сподели как е там че моя авер от казармата все за Тайланд ми говори и иска да оставал там че и мен дърпа, ама аз съм малко труден... все още де. :)
 

Горе