И после защо, младото поколение било такова?

От: От: И после защо, младото поколение било такова?

Копирам ти мнението от другата тема, да видят всички колко възпитан и образован си , че даже и даваш акъл и се възмущаваш за музиката , която слушат подрастващите... що за наглост е това ? Не е музиката , както при младите така и при теб - първите 7 години са важни. Питай вашите защо си се превърнал в невъзпитан простак.

То хубаво го копираш ама ми се види, че цитата не е на Уни ами на РеминД. :wink:
 
От: От: От: И после защо, младото поколение било такова?

То хубаво го копираш ама ми се види, че цитата не е на Уни ами на РеминД. :wink:
Грешно ти се види. Уни го написа в друга тема. Сметнах за подходящо да го споделя тук където той се възмущава от псуването при малките деца, а самият той е страхотен пример за възпитан човек.
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Нито една от музиките, които съм слушал като малък не е пропагандирала употребата на амфетамини и други твърди наркотици. А тоя боклук, във всичките му песни за това се пее. Трябва да бъде публично бит и ебан от разгонен бик.
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Трябва да бъде публично бит и ебан от разгонен бик.

За момент си го представих...грозна картинка :lol: :lol: :lol:
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Шамара напоследък гладам че извади много лирически тракове за политиката. Променил се е. Малко са гледанията на клиповете но това е разбираемо все пак му мина времето но песните му старите понякога някоя от тях съм чувал на хоп хоп парти в клуба.


Шамара си е все съшия простак. Убедих се днес в групата за помощ за Аспарухово, където започна да защитава циганите, да плюе по всеки с различно мнение от неговото, да ни нарича фашисти, скинари и убийци на циганите. Накрая админа го банна от групата
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

За голяма жалост душа, много от хората са така и прехвърлят негативизма на останалите, и после що ни било така. Както и да е това е друга тема. :)
Шамара си е все съшия простак. Убедих се днес в групата за помощ за Аспарухово, където започна да защитава циганите, да плюе по всеки с различно мнение от неговото, да ни нарича фашисти, скинари и убийци на циганите. Накрая админа го банна от групата
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Абе и музиката промива мозъците на дечурлигата, ама каквито са родителите такива са и децата. Без възпитание и църковна музика да слушат ще са си същите олигофрени. Дори има родители, които са на седмото небе, когато децата им псуват...
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Абе не знам музиката колко е от значение, но определено Интернет е немалко зло и то неконтролируемо. Днес ми се показа клип, как някакъв си заврял ракета/фойерверк в г...за и си я запали и това се приема за много забавно. Предупредих да не се ползват подобни рисковани идеи за здравето, колкото и интересни да изглеждат на клип. Просто ужас! Контролът става все по-труден. Не знам.. :-o
 

Горе