И после защо, младото поколение било такова?

Re: От: Re: И после защо, младото поколение било такова?

Братле, на теб мен и повечето от форума може и нищо да ни няма, щото мислим друго яче, но те са малки, нали ги гледам как плюят псуват като каруцари. Начукани по на 12-13 години с треви и пияни по дискотеките, едно време когато имаше тази музика не беше така.

дадох примера с тези с тежката музика защото вече са попораснали

иначе аз с това съм отрасъл и съм бил достатъчно малък като това беше new school и съм се правил в малко по късни години де... рожден ден номер 15 от 8 момчета в класа 6 получихме последно предупреждение за изключване :) а общо народ от два класа ги напих прилично като ги почнах от голямото междучасие... ама гето кво друго да се прави :)

[video=youtube;8oTjujcxEZs]http://www.youtube.com/watch?v=8oTjujcxEZs[/video]


а не бия жените.... макар че баба ми се беше притеснила като ме беше чула какво слушам...
 
Re: От: От: И после защо, младото поколение било такова?

Стига братле, онзи ден малко момиченце тука на площадката псува като дърт каруцарин :(

Да бе, и аз съм чувал малки да кълнат яката. Това е от улицата и семейството. Реално няма друга среда. Музиката си е музика. Аз като малък слушах освен гумените глави, и много бунтарски музики - Green day, Bad Religion, Offspring, Prodigy и все такива, но средата ти оформя възпитанието. Музиката само вътрешно може да те разбунтува, но не може да те изгради като личност. Дрисльовците, които виждаш по улицата не са станали такива с 2та албума на Дриско и Били хлапето, а защото и другите лекенца от компанията му са мега кул и той не може да не е и става и той кул. И всички са мега кул дупета, дето мацките си умрат за тях.

Това е закономерно, ако са ти глупави и зле възпитани родителите, това се предава на следващото поколението. Музиката и другите, филми, игри и прочие за мен лично са оправдание, на някой, който е изпуснал юздите яко. Нас ни биеха едно време, а сега ги наказват като им вземат таблета за един ден. :) Очаквай да стане човек от това. :)
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Ей по добре да слушат бг рап отколкото чалга :)
Преди набедяваха игрите, че вдъхвали агресия в децата.
Сега музиката, после пържения боб.. в крайна сметка всичко е до възпитание и самоконтрол.
Вече казарма няма, половината "мъже" ми приличат на типични меки китки.. развали се поколението
но пък има и свестни което ми вдъхва надежда.
 
От: Re: И после защо, младото поколение било такова?

нищо им няма от музиката ето нещо модерно преди 15 тина години, кървища грим сатанизъм мисля че е много по лош пример..... гледам не са станали такива отрасналите с тази музика.... а беше сила в онези години
Чалга и хипхоп - никога, ама примерно Димму Боргир слушах :)
Пеенето им не е кой знае кво, ама музиката е много добра.
 
Re: От: И после защо, младото поколение било такова?

Ей по добре да слушат бг рап отколкото чалга :)
Преди набедяваха игрите, че вдъхвали агресия в децата.
Сега музиката, после пържения боб.. в крайна сметка всичко е до възпитание и самоконтрол.
Вече казарма няма, половината "мъже" ми приличат на типични меки китки.. развали се поколението
но пък има и свестни което ми вдъхва надежда.

Съгласен. Сега са повечето момченца и уж мъже са или газари или европейци. Гледам странни прически навлизат, дънки-клик, златисти ризи. Абе странни неща като цяло. И това било модерно, защото еди къде си го е видял. И така да ее, ще го облечели в компания, в която ще го спукат от базик. Не мисля.

Така е и телевизията, игрите, музиката. Може да се правиш на героя на Трансортер, но някак средата ще те изхвърли. Освен ако не си попаднал на на фенове. С две думи всеки става човек около човеци. Какъв, вече зависи според тези човеци.
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Искам да ми теглят един куршум между очите или поне тухла четворка в тила, ако някога остарея дотолкова, че тръгна да се възмущавам от "младите" как са облечени и каква музика слушат. Не заслужавам да остарея душевно по такъв начин. Хората трябва да са като Дънкан Маклауд по дух - безсмъртни и приспособими, за да има прогрес.
 
От: От: И после защо, младото поколение било такова?

А, младите да псуват и крещат като луди каруцари: Цигани.
Само, дето нито ти или аз ше сме като Маклауд, ни малките ще се променят с тази култура и възпитание. ;)
Искам да ми теглят един куршум между очите или поне тухла четворка в тила, ако някога остарея дотолкова, че тръгна да се възмущавам от "младите" как са облечени и каква музика слушат. Не заслужавам да остарея душевно по такъв начин. Хората трябва да са като Дънкан Маклауд по дух - безсмъртни и приспособими, за да има прогрес.
 
От: От: И после защо, младото поколение било такова?

А, младите да псуват и крещат като луди каруцари: Цигани.
Само, дето нито ти или аз ше сме като Маклауд, ни малките ще се променят с тази култура и възпитание. ;)

Аз ще бъда - тялото е тленно, но духът е вечен. Ако не бъда, няма да съм аз.
 
От: От: И после защо, младото поколение било такова?

Може, но никой до сега не си е признал. ;)
Аз ще бъда - тялото е тленно, но духът е вечен. Ако не бъда, няма да съм аз.
 
От: От: И после защо, младото поколение било такова?

uni-web каза:
Ти като си бил на 30 сигурно 97ма година, много наясно си бил, егати и малоумника, ходи там викайте бойко да ви оправи отзад да ви тегли един к** и да си лягате , бахти и педераст***

Копирам ти мнението от другата тема, да видят всички колко възпитан и образован си , че даже и даваш акъл и се възмущаваш за музиката , която слушат подрастващите... що за наглост е това ? Не е музиката , както при младите така и при теб - първите 7 години са важни. Питай вашите защо си се превърнал в невъзпитан простак.
 
Последно редактирано:
От: От: И после защо, младото поколение било такова?

Копирай, бре аз не ме притеснява това. ;)
Копирам ти мнението от другата тема, да видят всички колко възпитан и образован си , че даже и даваш акъл и се възмущаваш за музиката , която слушат подрастващите... що за наглост е това ? Не е музиката , както при младите така и при теб - първите 7 години са важни. Питай вашите защо си се превърнал в невъзпитан простак.
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Вижте според мен не е хубаво да се обиждат хората един друг и аз не разбирам как се поражда това желание да го правят.
Прочетох и друго мнение от сутринта и ... просто съм ... без думи.

По темата все пак. Да, не е важно каква музика решаваш да слушаш и слушаш като подрастващ, но всичко си е някакъв вкус, който се оформя с времето.
Замислете се майките и бащите ви като са били "подрастващи" каква музика са слушали? Народна!
Няма как неща, които на мен са ми харесвали или на някой успял и ерудиран да се харесват задължително и на подрастващите.
Мен много ме дразни Криско, но си е популярно пешлиме и просто помолих детето ми да не го слуша пред мен. То се съобразява. Но като е с другите деца и те припяват, той да блее като невеж ... е малко кофти.
Но се радвам преобладаващо, че се оформя един вкус музикален, който наполовина се препокрива с моя и сам без акцентиране или подслушване си хареса Линкин Парк примерно.
А днес ме изненада (и успокои сладкия"спокойно няма кървища или глупости, а е хем метъл хем рок) с една песен и му е станала любима.

[video=youtube;zUzd9KyIDrM]https://www.youtube.com/watch?v=zUzd9KyIDrM[/video]



Откривател! :) не знам какво показва това за културата и възпитанието му, но не знам как бих могла да му повлияя, ако той си е харесал музика, ритъм и въобще усещане и вдъхновение ...
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Касипея, чета ви с възхищение от няколко теми насам и наистина трябва да ви кажа че много ми допада начина ви на мислене.
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Ей! Благодаря ти/Ви, но недей така директно, че сега ще изпълзят ... моля Ви, не искам да съм причина за драми :) Иначе оценям!

Така обаче преди известно време едни други хора уж бяха много доволни, че пиша и после почнаха с дебелото ... та много не вярвам вече на първоначалното добро отношение.
:|
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Ей! Благодаря ти/Ви, но недей така директно, че сега ще изпълзят ... моля Ви, не искам да съм причина за драми :) Иначе оценям!

Така обаче преди известно време едни други хора уж бяха много доволни, че пиша и после почнаха с дебелото ... та много не вярвам вече на първоначалното добро отношение.
:|

Аз имам вътрешно осещане за хората което никога не е лъгало. мисля че с вас ще си допаднем защото сме сродни души :roll:
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Аз имам вътрешно усещане за хората, което никога не ме е лъгало. Мисля, че с вас ще си допаднем, защото сме сродни души :roll:

Дано си прав :) Нека не разводняваме темата ;)

Какво мислите за въздействието на музиката върху културата на подрастващите като цяло?
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Благодаря ти Касиопея за топлото посрещъне. Поклон! Аз харесвам Тото Котуньо и Адриано Челентано. Видях предложенията ти във музикалната тема и съм впечатлен. Музиката трябва да е достатачно ваздействаща върхо сетивата, да ставаа за да може да очарова жените. Трябва да става за танцуване освен за слушане. Танца казват че е вертикално изражение на хоризонтални желания :)
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Каси, си намери либоф, ама у разпускането си лафите, таз тема малко по-сериозна :rolleyes:
Ей! Благодаря ти/Ви, но недей така директно, че сега ще изпълзят ... моля Ви, не искам да съм причина за драми :) Иначе оценям!

Така обаче преди известно време едни други хора уж бяха много доволни, че пиша и после почнаха с дебелото ... та много не вярвам вече на първоначалното добро отношение.
:|
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Каси, си намери либоф, ама у разпускането си лафите, таз тема малко по-сериозна :rolleyes:
Чак любов ... тя не се намира/открива толкова лесно. И, ако забелязваш вече съм направила забележката за писането по темата, така че няма нужда да ... ревнуваш :twisted:
 
От: И после защо, младото поколение било такова?

Да си виждала овен да не ревнува :twisted:
Чак любов ... тя не се намира/открива толкова лесно. И, ако забелязваш вече съм направила забележката за писането по темата, така че няма нужда да ... ревнуваш :twisted:
 

Горе