И президента е расист ама не си го признава

alabam4eto

Active Member
Нов скандал избухна днес около президента. Причината е името под което беше запаметен в електронен вариант националната стратегия за интеграцията на ромите - 13.NationalStrategyIntegrateMangali.pdf Няколко минути след като файла се появи на сайта на президента беше смъкнат, но това не успя да убегне на наблюдателните хора.

потърсете в гоогле линка http://www.president.bg/pdf/13.NationalStrategyIntegrateMangali.pdf

Тъпо е да наричаш циганина ром като той сам се нарича циганин .....
 
От: И президента е расист ама не си го признава

Нов скандал избухна днес около президента. Причината е името под което беше запаметен в електронен вариант националната стратегия за интеграцията на ромите - 13.NationalStrategyIntegrateMangali.pdf Няколко минути след като файла се появи на сайта на президента беше смъкнат, но това не успя да убегне на наблюдателните хора.

потърсете в гоогле линка http://www.president.bg/pdf/13.NationalStrategyIntegrateMangali.pdf

Тъпо е да наричаш циганина ром като той сам се нарича циганин .....

Тъкмо одеве това четох. Голям цирк иначе заглавието на документа така ме напуши на смях, че нямам думи. :D
 
От: И президента е расист ама не си го признава

как да го признае човека? и на него му е ясно, но не бива...
а този който е качил файла - май много мрази циганите :D :D
 
От: И президента е расист ама не си го признава

Тъкмо одеве това четох. Голям цирк иначе заглавието на документа така ме напуши на смях, че нямам думи. :D

То и съдържанието е не по-малък цирк, но с по-претенциозни думички. :)
 
От: И президента е расист ама не си го признава

Доста странна издънка. Интересно дали не е умишлено пуснато. Я някой с цел злепоставяне на президентството, я някой с цел да даде сигнал за нещо...
 
От: И президента е расист ама не си го признава

Ще ги мрази ми те за обичане ли са..... ?
 
От: И президента е расист ама не си го признава

A вчерашното да не беше показно как ше се интегрират чифутите след мангалите :lol::lol::lol:
 

Горе