КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

То сменянето, е приоритет на лидера ти врътка дупето цели три години и половина. :lol:

ела ела на гости тъкмо ще проверим дали от uni-web ставали се uni-gay ,както често комунинягите сменят гъза си според вятъра!
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

То сменянето, е приоритет на лидера ти врътка дупето цели три години и половина. :lol:
Всичкото пенсии измряхте през тези години.и тех предадохте никой няма да гласува за вазе!
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Мдам, доста хора измяраха при управлението на Гроб, ама то нали за това си избрахте погребална агенция да ви управлява . ;)

Всичкото пенсии измряхте през тези години.и тех предадохте никой няма да гласува за вазе!
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Мдам, доста хора измяраха при управлението на Гроб, ама то нали за това си избрахте погребална агенция да ви управлява . ;)
от вашият електорат са
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Типично по Гробарски. :D
от вашият електорат са
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

ДОЙДОХ!АГИТИРАХ!ПОБЕДИХ!

па хонорра ми се увеличи
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Blinky, coolice, не знам защо не е баннат тоя, ама по някой път сте прекалено толерантни ?
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Човекът произвежда тонове безплатен контент. Днеска сигурно е изписал повече, отколкото всички останали потребители взети заедно. Дай ми 5-6 трудолюбиви Даласа и само за 20-30 лв. мога да дам успешен старт на нов форум с каквато и да е тематика. Проблемът ще е как да ги изгоня после, като дойдат нормалните потребители.
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Blinky, coolice, не знам защо не е баннат тоя, ама по някой път сте прекалено толерантни ?

и аз се чудя уни гея защо него банират
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Що бре, виж кво шоу прави, да се смеем на акъла на платените, или привържениците на гроб. :D

Blinky, coolice, не знам защо не е баннат тоя, ама по някой път сте прекалено толерантни ?
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Леондър, нещо се закучи играта с тези кофи. Кажи колко агитира за гроб, преди да са те баннали :D
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Човекът произвежда тонове безплатен контентроблемът ще е как да ги изгоня после, като дойдат нормалните потребители.
Нормални люде останаха ли в България?Ако имаше нормални щеха с лопати да изхвърлят И кривата уста и станишката от БЪЛГАРИЯ.Нам ни требе втори ТОДОР ЖИВКОВ,човек от масите докоснал се до ТАТО, а такъв народът вижда ж лицето на БОЙКО БОРИСОВ- БУДА! и ПРИ ТАТО и при БУДА , ще се молим за пречистване на душите ни от неплащане на данъци и далажерки.БАТ БОЙКО ПРЕЗИДЕНТ!
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

герб ще бие подред и ще затвори инакомислещите от форума
 
От: КАК ЗАПОЧНАХМЕ, КАК БИХМЕ, КАК НИ ПОСРЕШНАХА!!!

Ората сега мислят ,сваляваме картите на масата на 13-ти ,
Ей влезнах сутринта в няколко пол ,теми от форума и още ме преследват ,адвордски реклами на разни партии по сайтовете:)
 

Горе