КАК се правят КИНТИ!

LEONDER

New Member
Здравейте на всички.Отдоста време се лутам из нет пространството и попаднах на този блестящ сайт.Благодаря на администраторите за така прекрасния и нужен форум, и за нещата, които прочетох и ще прочета.Тук е толко събрано на куп,остава само да си избереш с какво да се занимаваш и най-важното е как да взаимстваш от идеите във форума и как хората да работят за теб.То е да правим кинти.Хем те доволни,че имат поръчки ,хем аз си чукам филтъро!:rolleyes:
 
От: КАК се правят КИНТИ!

За да изкараш пари трябва да имаш какво да предложиш - продукт, услуга, идея :)
 
От: КАК се правят КИНТИ!

За кинти ти трябват: активно сиво вещество и/или кинти. От просенето до даването на консултации могат да се изкарат пари. кПърво ни кажи акво те интересува, какво можеш и прочие. Надявам се парите да не ти са основна цел, а средство за постигане на нещо. : )
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Кинти правят онези, които продават Хранителни добавки през интернет.

Всички други просто правят пари от бизнес, който обгрижват и го карат да еволюира.

Когато бизнеса им се разрастне до глобален план - тогава отново правят КИНТИ :)
 
От: КАК се правят КИНТИ!

То ако имаше готов отговор, със 100% сигурност "как се правят КИНТИ" форумът щеше да е №1 посещаван сайт в света :) Просто четеш, преценяваш какво можеш и дали в сферата на онлайн бизнеса може да се реализираш
 
От: КАК се правят КИНТИ!

То ако имаше готов отговор, със 100% сигурност "как се правят КИНТИ" форумът щеше да е №1 посещаван сайт в света :) Просто четеш, преценяваш какво можеш и дали в сферата на онлайн бизнеса може да се реализираш

Ето как една гениална идея ми дойде. Ще си поръчам изработка на КАТАЛОГ НА ФИРМИ в България, нещо като yellow pages.Платена ще ми е регистрацията .по 10 лв на месец-120лв на година.Следва проста аритметика и след като се регистрират около 8000 фирми, аз ще имам 100 000 бона за година!

пс.ОЩЕ НЕ СЪМ СЕ НАПЪНАЛ ДА МИСЛЯ по креативно и творчески :-o :roll:
 
От: От: КАК се правят КИНТИ!

Ето как една гениална идея ми дойде. Ще си поръчам изработка на КАТАЛОГ НА ФИРМИ в България, нещо като yellow pages.Платена ще ми е регистрацията .по 10 лв на месец-120лв на година.Следва проста аритметика и след като се регистрират около 8000 фирми, аз ще имам 100 000 бона за година!

пс.ОЩЕ НЕ СЪМ СЕ НАПЪНАЛ ДА МИСЛЯ по креативно и творчески:cry:
Наистина гениално , как не се сетих .
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Тоя ми прилича малко на Даласа, по начина на изказ и мислене.
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Тоя ми прилича малко на Даласа, по начина на изказ и мислене.
Ха, даласа беше многопрофилна личност и трудноподражаема:)
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Така се правят КИНТИ
[video=youtube;48P7yOBZczQ]http://www.youtube.com/watch?v=48P7yOBZczQ[/video]
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Как се правят кинти ли?! Еми в моята сфера на интереси, парите се създават от нищото :)

Доволен ли си :)
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Още една безплатна идея!
Да залагаме за партиите-черно тото!:lol:
Админите да са касата и печелиш,ако си заложил на пичеливша партия.Аз съм за АТАКА.Минимен залог 10кинта.
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Още една безплатна идея!
Да залагаме за партиите-черно тото!:lol:
Админите да са касата и печелиш,ако си заложил на пичеливша партия.Аз съм за АТАКА.Минимен залог 10кинта.

Тук има сериозни дето правят по стотици на ден, дали им се занимава със семкаджийски пари ?!
Седни и пак чети как се правят пари в нета и почни да ги правиш, вместо да си губиш времето в неделни теми.
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Тук има сериозни дето правят по стотици на ден, дали им се занимава със семкаджийски пари ?!
.

чак пък стотици не вярвам.Дай ми пример да ми е ПУТЕводна звезда!
 
От: КАК се правят КИНТИ!

чак пък стотици не вярвам.Дай ми пример да ми е ПУТЕводна звезда!

Щом не вярваш какво правиш тук :) Аз лично познавам такива дето правят по 10к евра на месец минимално, в този форум няма ги намериш :) А и скоро се пусна една тема един колега показа няколко бона за 1 седмица :) Никой не ти е бавачка сам трябва проучваш нещата!
 
От: КАК се правят КИНТИ!

Щом не вярваш какво правиш тук :) Аз лично познавам такива дето правят по 10к евра на месец минимално, в този форум няма ги намериш :) А и скоро се пусна една тема един колега показа няколко бона за 1 седмица :) Никой не ти е бавачка сам трябва проучваш нещата!

Не мерси с наркотици не искам да се занимавам
парите искам легално да си ги заработвам и с честен труд!:cry:
 
От: КАК се правят КИНТИ!

АБРЕвиатурата на ника ми е Лъвско Деране.Всеки един бизнес с който съм се занимавал го ИЗСТИСКВАМ до максимум.После ,като не ме кефи това поприще се оглеждам за нещо друго.Сега съм решил да се занимавам с интернет търговия,колкото да проуча нещата за да вложа ГОЛЕМИТЕ КИНТИ!

pc.Защо всички ме бъркат с някаква си персона далас.
 

Горе