КАЧЕСТВЕН печат на чаша

nortrant

Well-Known Member
Искам да поръчам чаша със снимка. Как да съм сигурен, че избрана фирма предлага качествен печат?
До сега не съм поръчвал такъв печат и не съм запознат.
Мерси предварително!
 
Сигурно не съм се изразил правилно :) искам да си поръчам готова чаша, а не аз да печатам :)
 
Сигурно не съм се изразил правилно :) искам да си поръчам готова чаша, а не аз да печатам :)

Правилно си се изразил, но с тази машинка си решаваш проблема и с рекламата :)
 
@Krumov само с тази машинка не решава никакъв проблем. Първо му трябва мастилено струен сублимационен принтер. Трябва му и сублимационна хартия. Отделно да не говориме, че точно този модел машинка прави 300 чаши и умира. Ако не разбира от дизайн и предпичат също му трябва специалист.
Съгласен съм с теб обаче, срещу 600-700лв си решава проблема с чашата.
@nortrant качеството на чашите зависи от снимката която ще изпратиш, тоест качеството е що годе еднакво при всички колеги.
Весела Коледа!
 
качеството на чашите зависи от снимката която ще изпратиш, тоест качеството е що годе еднакво при всички колеги.
Весела Коледа!
Някъде пише, че използват специални чаши за печат.
Не знам и дали няма разлика в мастилото.
 
Чашите за сублимация са със специално покритие. Има различни мастила, но аз до този момент (занимавам се от 6 години с това) разлика в крайния продукт не съм видял или ако има е минимален.
 
Здравейте,

Мога да препоръчам gifty.bg, направиха ми 2 чаши с лого, които се получиха кристално ясни. Предполагам, че използват същата машина или по-добра за снимките.

Включително първоначално ми отказаха едната, защото логото беше с ниска резолюция. След като им изпратих адекватно голяма картинка ми я отпечатаха.

Имат и възможност за "магическа" чаша. При нея снимката се появява, когато се налее гореща течност в чашата.

Успех!
 

Горе