КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Май трябваше да започнете първо със смяна на името и домейна. Това име е образувано от буквите на старият собственик и не значи нищо конкретно. Вие как искате да градите нов имидж, па набивате на старо и така да се каже лично име, къде ви е бранда?

В името не е влаган смисъл, така че може да се разбира по какъвто и да е начин. А и все пак смяната на домейн на рекламна мрежа е свързана с промяна на всички кодове от издателите и други разправии. Аз не виждам проблем с това име.
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Май трябваше да започнете първо със смяна на името и домейна. Това име е образувано от буквите на старият собственик и не значи нищо конкретно. Вие как искате да градите нов имидж, па набивате на старо и така да се каже лично име, къде ви е бранда?

Ще помислим по въпроса,вероятно ще се обедини с друга наша мрежа.Не ни е по силите да направим коренна промяна за 3 дни.Започнахме с най-важното за издателите-по високо заплащане.Отворени сме за всякакви съвети,препоръки,идеи.Може би трябва да пуснем отделна тема и издатели и рекламодатели да кажат какво и как биха желали да бъде.Интересите на двете страни трябва да се срещнат и да имат взаимна изгода за да заработи цялата система.

Поздрави,
Mvmads.com Support
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Видях, че имам регистрация в сайта ви и даже съм слагал банери в мой сайт. Можете ли да ми кажете в кой сайт съм слагал банерите ви? Потребителското ми име е същото като в предприемач.
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Видях, че имам регистрация в сайта ви и даже съм слагал банери в мой сайт. Можете ли да ми кажете в кой сайт съм слагал банерите ви? Потребителското ми име е същото като в предприемач.

Васко,не може със сигурност да ви кажем,но вероятно е било тук .computers-i.bl
Поздрави,
Mvmads.com Support
 
Последно редактирано:
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Здравейте!Молим нашите партньори-издатели ,да не "кликат"на банер по техен сайт или "кликане от приятелски комютър".Последните няколко дни забелязваме ежедневно по няколко такива случая,като има и човек с 16 такива"клика".Това ,че не ги уведомяваме,не означава ,че не сме ги видяли.Приемаме ,че това е случайно ,но ако забележим ,че има такива в бъдеще,ще последва санкция-блокирване на акаунта!С увеличаване на рекламодателите,цената на клик ще расте,но не може да позволим некоректни кликове и по добре не го правете.
Поздрави,
Mvmads.com Support
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

нещо май не ги бива заявил съм плащане и още чакам писах 2-3 пъти на собственика и нищо нямам отговор май няма да плащат вече
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Абе и аз пробвах да се регистрирам, ама нещо несполучих. Изискваше да кликна на активационен линк, който уж са ми пратили по емейл, но не дойде, след това вече името ми е заето и не мога да си го регистрирам, а в същото време не работи опцията за него за забравена парола. Имам чувството, че само събира информация за имена с пароли и емейли, а може и да е временен бъг.
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

незнам аз ги махнах вече писах и на сезам той не ми обръща внимание не му пука на човка
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Какво става с тази мрежа? Работите ли?

Поисках изплащане на средства преди месец, писах и на мейла за съпорт и все още нищо?!
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Обявявам тази мрежа за УМРЯЛА!

Ни вест, ни кост от поддръжката!

Нито изплатени приходи, съгласно техните условия!
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Обявявам тази мрежа за УМРЯЛА!

Ни вест, ни кост от поддръжката!

Нито изплатени приходи, съгласно техните условия!
хаха ти и да не обявиш фалита, публишърите яко ще дебелеят с центовете, а и адсенса на Гошо пак същата работа. Бачкайте още за този, който го дуа на БГ пазара, белким ви дойде акъла:)
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

хаха ти и да не обявиш фалита, публишърите яко ще дебелеят с центовете, а и адсенса на Гошо пак същата работа. Бачкайте още за този, който го дуа на БГ пазара, белким ви дойде акъла:)

Не става въпрос за пазар или за цифри, ами за некоректност и ИЗМАМА!
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Колко те запалиха?
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Много бавят плащанията си случвала ми се е да чакам по 40 дни и повече.:(
 
От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

И аз чакам плащане вече 2 месеца дано ми ги изплати.
 
Последно редактирано:
От: От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

И аз чакам плащане вече 2 месеца дано ми ги изплати.


Силно се съмнявам.

3 мейла му писах да го питам кога ще прави плащане, на които все отговаря: другата седмица, след няколко дена, даже на един ми беше писал, че утре ще направи плащане. Това става въпрос за преди 1-2 седмици.


Прави си изводите сам!
 
Последно редактирано:
От: От: От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Силно се съмнявам.

3 мейла му писах да го питам кога ще прави плащане, на които все отговаря: другата седмица, след няколко дена, даже на един ми беше писал, че утре ще направи плащане. Това става въпрос за преди 1-2 седмици.


Прави си изводите сам!

Днес получих частично плащане половината дано и другите изплати.аз знам че плаща но бави много.
 
От: От: От: От: КОЛЕДНА ПРОМОЦИЯ-70% В РЕКЛAМНА МРЕЖА WWW.MVMADS.COM

Днес получих частично плащане половината дано и другите изплати.аз знам че плаща но бави много.


Какво значи частично плащане? Това да не е лизингова къща. Взел е предварително парите от рекламодателите, завъртял се е един месец, аз съм му направил рекламата и след още един да не направи плащане?

И тук говорим за неплащане от над 3 месеца...
 

Горе