КОНКУРС: Дизайн на визитка

От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

vizitka_demo_2.png

Грубо казано това което искаше, всичко може да се едитне, нарочно съм оставил различни цветове на букви, което ти допада повече. Идеята на "кожена текстура" е по време на принт, да му се направи по-различен материал като велур, по-мека хартия,(най-добре ако ще направиш изкуственна кожа, ама ще е скъпа според мен, но ще изглежда яко, виждал съм такива на живо) а самата визитка да е гланцев. Горе в ляво трябва да има лого някакво.
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

А дали е възможно да удължите конкурса? Смятам, че за цената, която предлагате предложенията не са на нужното ниво.
 
От: От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Един мой приятел дето залага доста вика :"Изцепих ги, батка" ... та от него е идеята.

shoot-up.png

stoineff , браво изцепи ги, много добро предложение :)
 
От: От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Един мой приятел дето залага доста вика :"Изцепих ги, батка" ... та от него е идеята.

shoot-up.png

Само аз ли виждам свастиките в мрежата :lol:
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Само аз ли не виждам никакви свастики? :D
Загледай се в мрежата. По-бели са от останалата част. По темата, stoineff пак разцепва. :clap:
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Здравейте,
Благодаря на всички включили се в конкурса. Накрая вдигнахме нивото, за което благодаря.
Най - много ми харесаха на колегите:
lglgl
stoineff
Все още не мога да реша коя от двете. Имах идея, ако правилата го позволяват да разделя наградата между двамата или до края на деня ще взема решение :)
 

Горе