Купувам: КУПУВАМ БЪЛГАРСКА ФЕЙСБУК СТРАНИЦА

DJO

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
КУПУВАМ БЪЛГАРСКА ФЕЙСБУК СТРАНИЦА ПУСКАЙТЕ МИ ЛИНКОВЕ НА ЛИЧНО СЪС ЦЕНА И МАЛКО ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ СТРАНИЦИ ПОД 100 ХИЛЯДИ НЕ МИ ТРЯБВАТ.
 
свалям летвата надолу малко ако има и страници под 100 хиляди пускайте оферти !
 
Ами, направи си я сам тази страница. Може да споделиш после колко лв си инвестирал :))))))))))))))))))))))))))))))))) Сигурно 20 лв макс :)))))))))
 
За разлика от теб аз си ги правя САМ и разивам САМ ;) не продавам страници повече от 1 ст. като вас ;)
 
Добре. Странно първо изречение- хабер си нямаш дали аз не съм направила страницата и затова се изказваш неподготвено и невярно, а и че създаваш и развиваш сам страници, в обява в която искаш да купиш готова ( за минимална цена!) - o_O. Жив и здрав ! :)
 
Добре. Странно първо изречение- хабер си нямаш дали аз не съм направила страницата и затова се изказваш неподготвено и невярно, а и че създаваш и развиваш сам страници, в обява в която искаш да купиш готова ( за минимална цена!) - o_O. Жив и здрав ! :)
1во виж дали имам някаква подобна обява тук това ми е 1вата обява че купувам имам над 50 страници и отделно групи направени от мен лично със хора над 4 милиона така че не ми говори ;)
 

Горе