КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

Колко още ще се изредите да ги купувате тези Нокии? Спрете се малко. Не е тук мястото, където ще ги намерите!
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

Трябва му модел от 2003 г. , германското производство и по конкретно моделите на 1100 rh 15/16/17/18

Мисля ,че 15-ката беше най-скъпа

Всички тук май знаем за какво се използват тези нокии ;]
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

18 ки имам колкото искаш, ако някои търси ЛС с цени.
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

...нима всичко става толкова лесно(с точенето на сметки), че всички е купуват като луди?
 
От: От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

...нима всичко става толкова лесно(с точенето на сметки), че всички е купуват като луди?


правят се на далавери ..
искат дакупят за триста и а продадат за 2-3 000
ама то баница с тикви да ти кажа - чупиш и ядеш...
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

Слуха 100 на 100 го бе пуснал некой оцеляващ преди кризата немски търговски пътник. В началото на годината сульо, пульо и украинците се скъсаха да търсят тази серия от завода в Бохум и от 40 евро парчето един от най-евтините модели на Nokia почна да стига до 4000. Затвориха завода, преместиха го в Румъния и това допълнително подхрани илюзиите. След 6 месеца слухът стигна до България и вече всеки начинаещ хакер с нетърпение очаква да се набута здраво за евтинджоса с надеждата, че ще прихваща трансферите в хилядарки с лекота, с каквато циганите на гара Левски люпят семки. Чудно ми е как некой от тях все още не се е сетил да щампова "Made in Germany" на шприца...
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

Тия теми малко сгомнясват форума. Що баш уебмастърите точно няма да са чували за врътката, и ще си продадем телефончетата на човека Х с 1 мнение и регистрация заради въпросната тема.
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

хайде да продам и аз една нокиа 1100 Skype koko19611
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

Здравей, аз имам нокиа 1100 RH 18 :) немска
колко даваш за нея ???
 
От: От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

Здравей, аз имам нокиа 1100 RH 18 :) немска
колко даваш за нея ???

Вземи я прасни в земята тая Nokia. Не разбрахте ли, че RH18 не важат!
И за втори път в темата казвам, че не е тук мястото на такива теми. Ние тука уеб мастъри ли се сме или мобайл мастъри?
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

На мен пък тази тема ми е любимата, тъй като ми служи като автогенериращ се списък :) Директно копи-пействам новопоявилите се тук никове в игнора, без да се затруднявам да проверявам по-натам кой беше еди кой си, за кво се бори и къде ще се издъни. Пише ли тук - значи няма навици да чете новините, не уважава форума, тъй като почва от последната страница на темите, не прави дори елементарно проучване относно предмета на "сделката" и има склонност към дребно шмекеруване.
 
От: КУПУВАМ : Нокиа 1100 Made in Germany

Да, признавам си, че мислех за българите, че са гладни, но пък незнаех, че са гладни до такава степен, да искат да купуват 100 годишна нокия, за... каква беше целта пак??? БАНКИ ЛИ ЩЕ ОБИРАТЕ>СТЯГАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!
 

Горе