Статус
Not open for further replies.
ТЪРСЯ ИЗПЪЛНИТЕЛ, ЗА ИЗРАБОТКА НА САЙТ
Сайта да е по подобие на www.bbwadmire.com
Бих купил и какъвто и да е модел сайт за запознанства.
ПОЗДРАВИ !!!
 
Последно редактирано:
Пичове, най- голяма полза бих имал Аз да спамя, за да трупам коментари, с цел събиране на точки, защото съм нов и не го правя. А вие какво целите със спаменето си !? И вие не знаете.
Няма да отразявам повече спамери, а ще ги докладвам.
 
Целим качество във форума. Напиши коректна и грамотна обява, за да получиш смислен отговор.
 
Пич, ако искаш някой 14+ годишен да ти обърне внимание напиши, каквото искаш по правилата на българския език. Ако искаш го напиши на английски или хинди, но да се види, че си грамотен. Пък дали ще ме репортнеш си е лично твоя работа.
 
Благодаря за съветите! Направих промяна в обявата. Поздрави !
 
Последно редактирано:
ТЪРСЯ ИЗПЪЛНИТЕЛ, ЗА ИЗРАБОТКА НА САЙТ
Сайта да е по подобие на www.bbwadmire.com
Бих купил и какъвто и да е модел сайт за запознанства.
ПОЗДРАВИ !!!

kpd.bg/bg/offers/search.html?keywords_offer=%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25BF%25D0%25BE%25D0%25B7%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25BD%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25B0&expand=1
 
kpd.bg/bg/offers/search.html?keywords_offer=%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25BF%25D0%25BE%25D0%25B7%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25BD%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25B0&expand=1
Нищо не разбрах, освен че показваш обявата ми.
 
отвори линка, в кпд продават колкото искаш сайтове
 
отвори линка, в кпд продават колкото искаш сайтове
Но не и за запознанства, до колкото видях преди няколко дни
 
Пичове, най- голяма полза бих имал Аз да спамя, за да трупам коментари, с цел събиране на точки, защото съм нов и не го правя. А вие какво целите със спаменето си !? И вие не знаете.
Няма да отразявам повече спамери, а ще ги докладвам.
Първо получаваш репорт, защото това не ти е маркет сектор и си в нарушение. Когато покриеш нужните критерии, отиди в пазара и си пусни обява.

Второ, след като имаш 1 обява в коша, това не ти ли говори нещо? Че например и втората ще отиде там и третата и петата... Накрая ще ти прекратят достъпа, ако продължаваш системно да нарушаваш правилата, които е хубаво и препоръчително да прочетеш, ако не си го направил.

И трето, ако някога покриеш нужните критерии, ще може да видиш в раздел "Купувам" как да си пуснеш обява на която да обърнат внимание хората.

П.С: Намали използването на Caps Lock и в края на всяко изречение слагай точка, иначе е безсмислено да използваш останалите препинателни знаци. Повярвай това също ти вдига шансовете повече хора да ти обърнат внимание и да пожелаят в бъдеще да работят с теб!
 
платфорде) ) t: 868478 каза:

Ти ся събори пазара. Някои си точиха зъбите да ме изгърмят с 1000 + лв а ти всичко провали :D
То това е май, може би най предлаганата и търсена тип платформа но аз съм бос с тея неща и предпочитам професионалист да я инсталира, конфигурира и квото е нужно (ако е нужно и друго де:D
Малко скъпичко ми се вижда труда 200 $ че тя платформата не струва толкоз бе хора :D Ей, големи акули.
mtpv, благодаря за помощта ! Поздравявам те! :)
 
Първо получаваш репорт, защото това не ти е маркет сектор и си в нарушение. Когато покриеш нужните критерии, отиди в пазара и си пусни обява.

Второ, след като имаш 1 обява в коша, това не ти ли говори нещо? Че например и втората ще отиде там и третата и петата... Накрая ще ти прекратят достъпа, ако продължаваш системно да нарушаваш правилата, които е хубаво и препоръчително да прочетеш, ако не си го направил.

И трето, ако някога покриеш нужните критерии, ще може да видиш в раздел "Купувам" как да си пуснеш обява на която да обърнат внимание хората.

П.С: Намали използването на Caps Lock и в края на всяко изречение слагай точка, иначе е безсмислено да използваш останалите препинателни знаци. Повярвай това също ти вдига шансовете повече хора да ти обърнат внимание и да пожелаят в бъдеще да работят с теб!

Скоро ще ми спрат обявата.. Не се ядосвай ! Няма проблем:)
 
От платформата до крайния продукт има мнооооооооооооооого работа, която трябва да свърши. Оптимистичен вариант 10 часа по 40 лв на час еи ти 400 лв...
 
От платформата до крайния продукт има мнооооооооооооооого работа, която трябва да свърши. Оптимистичен вариант 10 часа по 40 лв на час еи ти 400 лв...
Благодаря, че ме светна! Не знаех. Макар че, също не знаех, че в бг има хора искащи по 40 лв на час / 400 лв на ден. За тея пари, мнозинството работи цял месец
 
тя модата на тия сайтове беше преди 10 и повече години, пари няма в тях
 
Статус
Not open for further replies.

Горе