КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

5000 - 10лв
10000 - 20лв

Поздрави
В.Андреев
 
Да използвам темата на колегата, ако някой предлага такъв трафик от фейсбук да ми пише и на мен. (ако колегата има против ще делна мнението)
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Аз също проявявам интерес към такъв трафик, ако някой предлага да пише.
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

И на мен да драсне, ако някой предлага подобна услуга
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

И на мен да драсне - даже аз давам 3 лева за 1000 посещения.
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Давам 3,50 лв. за 1000 посещения. 11,50 лв. за 5 000 посещения и 21, 50 лв. за 10 000 посещения. Предварително благодаря!
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Момчета леко сте подранили след три месеца е първи април
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Аз предлагам 5 000 посещения за 21лв/ден. ;-) без лайк джакинг на сайтовете..
фб трафик..
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Толкова струва най-долнокачествения трафик от разните traffic exchange сайтове.
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Стига бе!Като се наричате предприемачи,бъдете готови да плащате като такива или си направете форум - мишкаро-кокошаро-далаверо-мач.ком и в него си се лъжете със СМЕШНИТЕ цени за трафик.Иначе ако някой го питам как си е започнал бизнеса,всички разправят през какви трудности са минали,видиш ли хАмериканската мечта сте сбъднали,много работливи сте,много сте напористи,силни и тем подобни сладникави глупости,но като дойде време да вадите от джоба всичките сте...Е,да,не се сетих,не давате пари,защото събирате за бмв или мерцедес,за да сте гоуеми баровци следващите 1-2 години :D :D
 
От: От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Стига бе!Като се наричате предприемачи,бъдете готови да плащате като такива или си направете форум - мишкаро-кокошаро-далаверо-мач.ком и в него си се лъжете със СМЕШНИТЕ цени за трафик.Иначе ако някой го питам как си е започнал бизнеса,всички разправят през какви трудности са минали,видиш ли хАмериканската мечта сте сбъднали,много работливи сте,много сте напористи,силни и тем подобни сладникави глупости,но като дойде време да вадите от джоба всичките сте...Е,да,не се сетих,не давате пари,защото събирате за бмв или мерцедес,за да сте гоуеми баровци следващите 1-2 години :D :D

Димитров айде сега поне ни просвети какви са правилните цени за предприемачи - Явно имаш ценоразписи за мишкари и предприемачи - И как точно би трябвало да се определи цената на трафика
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

11 поста и нито един посъщество :twisted:
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

11 поста и нито един посъщество :twisted:

Дам, много точно казано
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Стара китайска поговорка гласи че на глупави въпроси се получават глупави отговори - На така написана тема вие какво очаквате докторат за нобелова награда ли?
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

аз също се интересувам, ако има предлагане :)
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

аз и 10 лв ще ви дам на 1000 посетители :) пък ако са и таргетирани и 15 лв може ви дам - търсете ме на ЛС
 
От: КУПУВАМ Трафик ( МОЖЕ ДА Е ОТ ФБ ) 2лв на 1000 посещения!!!

Хепи не се изхвърляй чак пък толкова - На 10ст можеш спокойно да си докарваш хиляди кликове нетаргтиран БГ трафик

А в зависимост от нишата можеш и под тези пари да си намериш таргетирани от Адуордс но пък там ще е трудно да има голям обем.
 

Горе