Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

tanipo

Well-Known Member
Ето го сайта: ( Нарочно е идиотско името на сайта "Волумето на Мах", мисля всички знаем този израз )

http://VolumetoNaMax.com

Изгледайте клипчето и кажете какво мислите за продукта. Клиента, който го искаше беше заложил параметри : забавен, популярен, иновативен и сравнително евтин продукт, който да повиши вниманието към неговия бранд, чрез който ще се предлага, като цяло.

Аз намерих продукта и осигурих представителство на клиента за България. Продукта тръгва в продажба от утре.
 
Яко :) Аз си предпочитам скромните 1000 вата колонки + 16 инчовия бас, но устройството наистина изглежда готино и според мен ще представлява голям интерес за тийнейджърите особено и младите хора (в частност мъже).
 
От: Re: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Аз като си играя с него най-якото е че експериментираш с някакви кутии и.т.н. и можеш да изкараш наистина як звук. Цената на която ще стартира е 33лв. Мисля че е нещо интересно което може да внесе някакво разнообразие. Едно от интересните приложения е, че можеш да си направиш яко парти на плажа без да мъкнеш големи тонколони. Само ти трябва кутия някаква или ако носиш хладилна кутия става лудница направо. Минуса му е лепенката която с времето се замърсява и трябва да се почиства леко с влажен пръст, но пък комплекта има 3 резервни.
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Продуктът е доста готин, но реално мисля, че дори и едни малки тонколони ще имат по-добър звук. Все пак евала за идеята, иновативна и кефеща!
 
Re: От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Продуктът е доста готин, но реално мисля, че дори и едни малки тонколони ще имат по-добър звук. Все пак евала за идеята, иновативна и кефеща!

От малки колонки без усилвател не става и купа за храна на пилета. Дрънкаш глупости. Ако устройството се доближава поне малко до това на клипчето ще бъде в пъти по-добро.
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Добър е продукта. Гледал съм демо на японска компания за подобна технология около 2000-та година. Лепиш на прозореца, гардероба, хладилника и свирука :) Ако клинента е вносител има ли опция за продажби на едро?


хах много съм зле на сайта има контакти
 
Последно редактирано:
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Звука през видеото се чува премодулиран на живо е много по-добър. Освен това си зависи и от кутията. Като си намериш яка кутия или там каквото ще е се чува и як звук, може да озвучиш цял етаж. Е, не е уредба, все пак продуктът много ясно си спада към категория бъзикни и играчки.
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

@Крумов - клиента ми е вносител и дистрибутор за територията на България. Има и опции за търговия на едро. Отиваш на сайта там има горе "Търговия на едро" - цъкаш и пишеш един мейл.
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

И аз за първи път виждам такова нещо. Това означава ли, че колкото е по-голям предметът, към който го залепям, толкова по-силен ще е звукът?
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Да, не съм го пробвал още с кашон от хладилник, но това е идея :)! Предполагам в един момент ще падне качеството на звука ако е прекалено голямо нещото ама това не съм го пробвал просто.
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Ми то може да организираме някаква игра, хората да пращат видеа с най-иновативните приложения на устройството. Дори и да го запиша на видео звука на живо е друг, по-добър е.
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Е, за работещо нали има клипче на сайта, не го ли гледа?
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Ей, затова и избрах този продукт, виж как ти стана интересно :).
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Много яко, става за излети и почивки. Относно различните кутии, не може да се гони само по-силен звук, трябва и качеството на звука да се докара :) Каква е ползадата да дрънчи като лудо и да не му се разбира нищо :)
 
От: Кажете мнение за този продукт, който открих по поръчка на мой клиент.

Бтв забелязах че има значение и музиката ти с какво качество ти е като пусках неща от YouTube.
 

Горе